MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovaj nalog na 2,42 -19xxx ne miče ,ispod njega je blokada negativna,ponovno se pojavio.


ovaj nalog na 2,42 -19xxx ne miče ,ispod njega je blokada negativna,ponovno se pojavio.

kao prvo, nije jedan nalog nego su 3 naloga na istoj cijeni, a kao drugo nije istina da se taj veći nalog ne miče jer je bio na 2,60 kn, pa kako mu se prodaja približavala spuštao se na 2,55 kn, pa na 2,50 kn i sad je pobjegao na 2,42 kn

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

I sada više nije nigdje, a pohlepnici mu uvijek nasjednu, čak i kada im sam opiše što im radi. A mogli ste ga junački nakititi.

a možda ga ljudi ne žele nakititi po toj cijeni…možda će po većoj…a možda po manjoj…tko će ga znati [emo_smijesak]

ne ulazeći puno u temu cijene, rasta ili pada, zanimljiva je pojava na nekim dionicama, posebno magmi, što je ovdje jako puno onih kojima ova dionica ne valja, stalno nas upozoravaju da ne kupujemo, tako su dobri i divni što se brinu da mi ne popušimo novce da je to divno. lijepo je znati da netko brine da ne pogriješiš u ulaganju. a ja, krele, uopće ne pišem na većini dionica koje me ne zanimaju. a mogao bih lijepo ljudima objasniti da dionica ne valja i navoditi razloge. zbilja, svaka čast takvim altruistima. barem znamo da drugi brinu da mi ne pogriješimo.

...povijest se ponavlja...

ma znam, ali me nervira to stalno drukanje i laži. svi znamo da je magma u k…cu, ali ako sudac odobri PSN, što će se dogoditi sa dionicom? čik pogodite. a nema razloga da ne odobri kad su vjerovnici većinom prihvatili PSN. Što gube? Ništa. Što dobivaju ako ne prihvate? Ništa – gube sve. Zato i jesu prihvatili jer ovako imaju male, ali ipak nekakve šanse da vrate uloženo odnosno kredite. Plus faktor mirovinaca koji su nakrcani magmom od 300 kuna po komadu. Zato imamo pravo nadati se da će PSN uspjeti. A ako ne uspije, mene briga- uložio sam sitno, a tko je uložio više – taj očito voli riskirati. Ja ne volim puno, samo malo.

...povijest se ponavlja...

zanimljivo je da svi govore kako je to lažni bid a nitko ga ne poklapa. Kako to da taj ‘lažni bid’ nikad nije kukavički ispod blokade nego je uvijek iznad blokade a ponekad je čak razlika ‘lažnog bida’ i prvog naloga na asku unutar 5 lipa.. hehe, takva muda ima smo onaj tko zna šta mi ne znamo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


zanimljivo je da svi govore kako je to lažni bid a nitko ga ne poklapa….
… zna šta mi ne znamo.

o čemu ti pričaš?? pa kolega ingorman priznao je da je i jučer i danas to bio njegov nalog kojim je davao potporu svojem nalogu na prodaji, koji ste ti i ekipa uredno skidali s prodaje!
ja vas fakat ne kužim, kako uopće ulažete ovdje kad ne uspijete izanalizirati niti najjednostavnije informacije koje ovdje imate?!? [emo_vrtimise]

možete brisati nick,ali ne možete obrisati ISTINU!

kolega pa normalno da mu neće prodati jer oni ljudi koji su kupovali na xxx razinam ovo i ne prate jer ih odmah zaboli glava od ovoga. predali se i odustali. a oni koji su kupovali na razinam od 1kn i slično su zapravo ovi što stoje na bidu i polako to uvaljuju na asku. koliko puta smo to apsolvirali? bezbroj puta samo što na nekim dionicama ima smisla i ostati dugoročni dok ovdje čisto sumnjam. koja nebuloza spašavati firmu sa 3D printerima koji koštaju par 10taka tisućica kn a u nju su uvaljene 100tine miliona kn.ulaskom u eu su se okolnosti za njegovu branšu drastično pogoršale.odeš u austriju i kupiš djeci šta god hoćeš sa puno manjim pdv-om i da ne nabrajam dalje. koga zanima njegov ip-o dovoljno je da se vrati na početak ove teme i vidi da je i onda bilo dosta pametnih ljudi koji su prognozirali propast za male, a fižulići su se namirili.

who dares, wins

Kolega Verdi, dugo smo na burzi, znamo da je najlakše biti general poslije bitke, da ne idemo svi skupa dalje u raspravu jer je činjenica ta da mi s foruma ovdje možemo samo plesati kako drugi sviraju i ne znamo zapravo što se događa. Pričekajmo 23.01. a u međuvremenu zaradimo još koju pinku. Pozz

使用を信頼し、あなた自身の能力の

kolega svatko tko zaradi na ovome svaka mu čast ali ja vidim dosta sigurnijih prilika pa i među stečajušama. u principu bi htio da i drugi zarade jer onda i tk raste pa se pozitivno reflektira i na moj portfelj. ovo je moj zadnji post na ovoj temi jer ne mam tu angažirana sredstva.
pozzzz

who dares, wins

U samo dva tjedna dionica Magme skočila 300 posto

New Report

Close