MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Smiješni ste, kao da se netko iskrcava bez da netko kupuje, ili vi imate neki virtualni iskrcaj imaginarnim kupcima, upravo vam traje ukrcaj, a isti onaj bid će doletiti opet, nakon obavljene kupnje po cijeni nižoj od jutrošnje prodaje.

Usput zahvaljujem jutrošnjim kupcima na prosjeku 3,10, a hvala posebno i sadašnjim prodavateljima, koji mi omogućuju masnu zaradu dan za danom.


Maloprije bid 500.000 kn a sad 150.000 mislim stvarno…

Što vam znači bid/ask,to se promjeni za nekoliko minuta,ako krene ponovno čišćenje može ponovno preko 3 kn.



Maloprije bid 500.000 kn a sad 150.000 mislim stvarno…

nije više niti 150.000 na bidu nego samo 87.000
očito se ekipa iskrcala pa je makla lažnu potporu i otvorila put nazad prema 1,5 kn
[/quote]

vraca se na 150000 ali sve nisko

Unatoč bildanju naloga na kupnji, trenutačni odnos 1:2……[emo_ooooo]

Kako pobjegoše spustaši, toliko o želji za prodajom.

Meni jedna stvar na ovoj dionici nije jasna, za razliku od INGR koja je isto predstečajuša, ali bar znaš s čim se bave, što imaju i što nemaju.
A to je da mi nije jasno što gospon Fiža uopće misli ozbiljno raditi. Mislim, ovo s 3D printerima je stvarno smiješno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

brojaci k/p ,,strategija vam je odlicna ,samo za sisanje [emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Netko je uspio dobit po bidu cca 6000 komada na 2,59…..i sad brze, bolje bilda kupnju da bi to iskrcao po 2,84.

Hoće li opet biti naivaca koji će nasjesti na ovaj jeftini štos ??

a šta je s prodajom onda? to se pak odbildava ha? neko atrofiranje?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ova trgovanje MAGMA-om je luda zabava, da je nema trebalo bi je izmisliti…bolje od klade definitivno [emo_smijeh] [emo_palacg]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Stvarno triba bit pacijent za prodavat 4 dana prije kraja nagodbe, i to još 10% ispod današnje prosječne, koja otvara mogućnost sutrašnjeg otvaranja na 3,50.

A još veći onaj koji ostaje s 10000+ komada prenoćit u ovom biseru na ovim cijenama. [emo_smijeh]

New Report

Close