MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve mi se čini da će tu biti jaukanja. moš misliti fižulić i 3D printeri [emo_vrtimise] ali svaka kocka je takva ili puno zaradiš ili sve izgubiš.

who dares, wins


moš misliti fižulić i 3D printeri [emo_vrtimise] ali svaka kocka je takva ili puno zaradiš ili sve izgubiš.

cijena MAGME još uvijek je manje od cijene DIOKI-a koji je u stečaju, koji je isključen iz SKDD-a i koji će uskoro biti delistiran sa ZSE!
tako da pričati o visokoj cijeni MAGME na 3 kn je smiješno, za 8 dana bit će vjerojatno izglasana PSN za MAGMU, a tada očekujem rast cijene na 4-5 kuna [emo_smijesak]

ovaj rast MAGME zapravo nikoga ne treba čuditi – trejderi su digli ruke od DIOKI-a jer je tamo priča gotova i preselili su se svi ovamo, tako da je sad ovdje sve moguće pa i napucavanje MAGME na neke nerazumne visine

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Ups evo moje prve greškice, kupio po 3 prosuo po 2,92… čudna igra

使用を信頼し、あなた自身の能力の

tesko ce preko 3.. na asku poprilicne kolicine

taman se sklonilo onih 12 000 kom sa 3,15 i moglo je da krene ali sad se napunilo svega na 3 kn. ako krene zalet svi će moći da kupe tako da sam brzo izišao.
ali ima i obrane iako mi ovo sad više liči na iskrcaj.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


sve mi se čini da će tu biti jaukanja. moš misliti fižulić i 3D printeri [emo_vrtimise] ali svaka kocka je takva ili puno zaradiš ili sve izgubiš.

a da komedija, ovdje vrijedi valjda ono što gluplji seljak to veći krompir ??

mislim 3D printeri i kao Magma će tu zaraditi jako pored kineza ??? :))) veću glupost nisam odavno čuo i vidio,,

Cini se bolje da ne prode danas 3 jer ako prode pocet ce po asku daleko ispod 3

Put je slobodan……nakon ovog velikog iskrcavanja…..da ne kazem gdje.

Sad se tek vidi pravi odnos kupnje i prodaje.

šteta, bila je lijepa prilika za preskočiti 3 kn, ali ništa od toga, strah je prevelik
osim toga, puno njih kupovalo je nedavno MAGMU na 0,5-0,9 kn pa sad imaju 200-300% zarade i ne žele više riskirati ponovni pad na 0,5 kn

Maloprije bid 500.000 kn a sad 150.000 mislim stvarno…


Maloprije bid 500.000 kn a sad 150.000 mislim stvarno…

nije više niti 150.000 na bidu nego samo 87.000
očito se ekipa iskrcala pa je makla lažnu potporu i otvorila put nazad prema 1,5 kn

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

New Report

Close