MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ono što ja vidim je da se ovi veći nalozi na kupnji ne miču kad ih se poklapa.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

može to i tako, ali uvijek postoji dan (a mozda je to i ovaj) kad jedni u istom danu mnogo zarade a drugi još više izgube…

Moje je iskreno mišljenje da će se ovo prije PSN ročišta napumpati blizu 4kn…interesa ima, pa ako to rade na DIOK-iju koji je i službeno game over, zašto nebi MGMA, koja će izgleda dobiti još jednu, posljednju, šansu…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

U top 10 nalazi se oko 80% dionica magme a 10-ti ima svega 36.000 dionica odnosno manje od 100.000kn trenutne vrijednosti (do 31.12. – 20.000kn!!!). U Top 10 uglavnom se ne mijenja stanje. Znači ovaj promet i cijene generira i određuje ostatak od 20% kojeg čine (vrlo) mali ulagači. Nisam siguran da oni to mogu ciljano napumpati ali zato može biti velikih i čestih oscilacija…

Mogli bi prvo opet propasti 10-20 lipa, pa onda juriš, iako još ima 10-ak dana, tako da ima vremena..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Mogli bi prvo opet propasti 10-20 lipa, pa onda juriš, iako još ima 10-ak dana, tako da ima vremena..

Nema desetak dana, nego točno 5 radnih dana, znači oko 40 radnih sati za trgovanje, a to je kratko vrijeme za veliko razmišljanje.



Mogli bi prvo opet propasti 10-20 lipa, pa onda juriš, iako još ima 10-ak dana, tako da ima vremena..

Nema desetak dana, nego točno 5 radnih dana, znači oko 40 radnih sati za trgovanje, a to je kratko vrijeme za veliko razmišljanje.
[/quote]

Ne razmišljati , već svaki dan uzeti SCALP , ma koliko bio mali , ili veliki , još bolje .

još sat vremena do kraja trgovanja, a kupnja je jako narasla.
hoće li već danas probiti 3 kn?

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Današnji vrh?[emo_smijesak]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Podjegoše svi sa aska iznad 3 kn, sutra bi stvarno moglo biti zanimljivo trgovanje..

Bez nagovora na kupnju ili prodaju.

Štopanje na 2,60, no mislim da neće dugo…[emo_palacg]
Pozicije se zauzimaju, a što će biti nakon usvojene PSN…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

dkinvest26
Prejaka je ovo akumulacija,ne razumjem ali pratim situaciju,žele probiti 3 kn.

New Report

Close