MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prvi kupci u Hrvatskoj bit će zubarski tehniari .

http://www.stratasys.com/industries/dental

Samby,

Ti si jedan od najpozdanijih indikatora na ZSE. Kada se ti pojavis to znaci da je dionica napumpana do vrhunca. Kupovala si PTKM po 350, Ingra-u po 15 itd..
[/quote]

Čemu ili kome služe ovakvi napisi ?

Još 10 dana i svi ćete sve znati .

Twiks

Sve pet ali ako sam dobro shvatio živiš vani tj Kanadi a ako je tako malo ga previše nekada znaš serucnut po svakome tj prodavat pamet

pepe7


Volio bih samo znati koliko je gos. Fižulić i ekipa oko njega duboko "zagrizla" u ovaj sektor poslovanja. Da li je to samo još uvijek dobra ideja ili su već napravili značajniji iskorak u tom smjeru? A to znači da već imaju razrađenu strategiju poslovanja, neke predugovore sa proizvođačima, osoblje koje će sve to pratiti, sektor za koji namjeravaju najviše raditi itd.
Ako je to još uvijek stoji samo na ideji onda odavde treba bježati glavom bez obzira, i 1 lipa je previše za dionicu. Ali ako namjeravaju odmah nakon PSN agresivno i brzo nastupiti na tržištu i pokrenuti neku proizvodnju onda bi ovo moglo biti dobro ulaganje i na ovoj cijeni u novi start up.
Osobno mislim da ekipa oko Fižulića nije mirovala svo ovo vrijeme i krala Bogu dane, jer u pitanju je najviše i njegova budućnost.
To što netko misli da je "čova" pun para iz nekih prošlih "boljih vremena" i da ga je baš briga, možete okačiti mačku o rep. Para nema, pojela maca!

Poprilicno su “zagrizli”.. Cijeli plan je vec izraden,planirane licencije za 3D software, planirana nabava, prodaja putem weba,pocetak ostvarivanja profita u 2016 (koliko se sjecam sada) a i web stranica za tu prodaju je vec izradena. Oko ove cijele situacije nezelim puno pametovati niti sam kupio veliki broj dionica magme ali buducnost 3D printa je vrlo svijetla.. imao sam prilike popričati sa nekoliko inzenjer/informaticara i objasnili su mi vecinu postupka te primjernu 3D printa.. isto tako kada vidim da ljudi usporedivaju “kucni” print i industrijski odma mi padne mrak na oci.. fizulic nema vise imovine, zivi sa majkom,prodao je sve sto ima i ovo mu je zadnja nada. Sto se tice globalne situacije sa 3D printom dovoljno je reci da se primjenjuje u doslovno svakoj gospodarskoj grani a i prije nekoliko dana sam na CNN bussinesu gledao da su 3D print tvrtke svrstane medu top 10 investicija u 2014.

Ne nagovaram nikoga na kupnju ili prodaju.. ja samo govorim svoje misljenje i saznanja.


Čemu ili kome služe ovakvi napisi ?

raskrinkavanju navlakača [emo_palacg]

možete brisati nick,ali ne možete obrisati ISTINU!


Twiks

Sve pet ali ako sam dobro shvatio živiš vani tj Kanadi a ako je tako malo ga previše nekada znaš serucnut po svakome tj prodavat pamet

Vjerojatno si u pravu.

Ali tesko je zimi ovdje potrositi vrijeme pa mi je to valjda neko opravdanje. A i imam dosta godina pa su mi mnogi drugi oblici socijalizacije nezanimljivi.

Nemojte nikada zivjeti u Kanadi. Dodje zima, -20, vjetar, nemozes vani, nemozes na gradiliste i onda zavrsis gubeci vrijeme na forumu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


…Ja mu ne bi posudio kemijsku olovku…

Pa on te ne bi ni pitao.On sve sto mu treba napravi na svojim 3D printerima.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Nemojte nikada zivjeti u Kanadi. Dodje zima, -20, vjetar, nemozes vani, nemozes na gradiliste i onda zavrsis gubeci vrijeme na forumu.

Ma to ti je isto kao u Hrvatskoj,samo nema zime,nema vjetra,nemas sta traziti vani jer nemas posla,i onda zavrsis gubeci vrijeme na forumu[emo_smijeh]

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

A 23-eg još jedna kompanija ima ročište oko već sklopljene predstečajne, koja je mnogo izglednija varijanta.
I nakon toga ide duplo kroz par dana uz mnogo mnogo manje rizika. Samo treba bolje čitati info na ZSE [emo_palacg]

Kota 2 je osvojena i do te kote će se moći prodati sve do zadnjeg dana prije PSN. Poslije, Bog zna što će biti! Ali prije PSN više neće biti kupovine ispod 2 kune, a moglo bi potegnuti bez problema i do 3 kune.
To Vam je ko umrijeti! Znači zaboravite kupnju ispod 2!


Kota 2 je osvojena i do te kote će se moći prodati sve do zadnjeg dana prije PSN. Poslije, Bog zna što će biti! Ali prije PSN više neće biti kupovine ispod 2 kune, a moglo bi potegnuti bez problema i do 3 kune.
To Vam je ko umrijeti! Znači zaboravite kupnju ispod 2!

A što se to ovih dana promijenilo u odnosu na prosinac kada je cijena bila oko 0,6 kn? Očito mnogi nisu bili uvjereni u pozitivan rasplet ove priče iako je plan prihvaćen još u lipnju prošle godine pa je cijena išla do 2,xx kn (ajd možda opravdano – jer je dobra vijest) pa se vratila praktički do najnižih vrijednosti uopće. Zašto su tada nestali optimisti?
Ročište je samo kraj (da li?) igre a ne dobra vijest…
Ako ročište prođe bez problema to će biti dobra vijest (iako mislim samo kratkoročno) i razlog za neki novi uzlet ali ako ne bude… reko bi da će i 0,6 kn biti nebo…

ne bi MAGMA rasla prema 3 kn da nije DIOKI otišao u stečaj (a uskoro i s burze) tako da su si trejderi u MAGMI našli novu igračku koju mogu do mile volje napucavati gore s relativno malo love [emo_smijeh]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje



Kota 2 je osvojena i do te kote će se moći prodati sve do zadnjeg dana prije PSN. Poslije, Bog zna što će biti! Ali prije PSN više neće biti kupovine ispod 2 kune, a moglo bi potegnuti bez problema i do 3 kune.
To Vam je ko umrijeti! Znači zaboravite kupnju ispod 2!

A što se to ovih dana promijenilo u odnosu na prosinac kada je cijena bila oko 0,6 kn? Očito mnogi nisu bili uvjereni u pozitivan rasplet ove priče iako je plan prihvaćen još u lipnju prošle godine pa je cijena išla do 2,xx kn (ajd možda opravdano – jer je dobra vijest) pa se vratila praktički do najnižih vrijednosti uopće. Zašto su tada nestali optimisti?
Ročište je samo kraj (da li?) igre a ne dobra vijest…
Ako ročište prođe bez problema to će biti dobra vijest (iako mislim samo kratkoročno) i razlog za neki novi uzlet ali ako ne bude… reko bi da će i 0,6 kn biti nebo…
[/quote]

Umjesto da ste danas zaradili 30 % , vi tgražite manu ovoj dionici , navodno se brinete da netko ne izgubi . Ne može izgubiti , ako odmah proda sa dobitkom ,ne čekajući ni jedan dan .

New Report

Close