MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Futuristička analiza:Prodati Kraš, kupiti Magmu
http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/308244/Testirana-hrana-iz-3D-printera-Mmmmm.html

vid'la žaba...

Plan se temelji na potpuno novom konceptu prodaje roba i usluga na svim tržištima EU koristeći 3D printing tehnologiju i mogućnostima društvenih mreža. Isti omogučuje stvaranje jedinstvenog proizvoda namjenjenog globalnom tržištu, poštujući ograničenja koja proizlaze iz specifičnog položaja u kojem se Društvo danas nalazi”, navodi se u planu restrukturiranja.

Tvrtka bi u prvoj godini zapošljavala 40 zaposlenika s prosječnom neto plaćom od 8.636 kuna.

3d printer su revolucionaran proizvod , primjena je nezamislivo široka ,

To nije igračka .


3d printer su revolucionaran proizvod , primjena je nezamislivo široka ,

To nije igračka .

Ovako to izgleda kada 3D printeri proizvode hranu, rade čokoladu i slastice…

Otvarati će se veliki broj novih malih I velikih poduzeća , sa malim I velikim kapitalom . To je proizvod 21 stoljeća .Šansa za izlaz iz krize .

Svaki malo poduzetniji će u svojem stanu moći početi proizvodnju što mu padne napamet .Očekujem lavinu novonastalih poduzetnika , naročito mladih .

Nema, ovaj puta ne ide dole, moglo bi biti svega ako prođe predstečajna i mislim da se pozicije zauzimaju.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Nema, ovaj puta ne ide dole, moglo bi biti svega ako prođe predstečajna i mislim da se pozicije zauzimaju.

nadam se da je upravo tako
…mogu misliti kako se osjeca onaj koji je prije sat vremena prodao nekih 8000 kom po 1,49 kn [emo_ljut]



Nema, ovaj puta ne ide dole, moglo bi biti svega ako prođe predstečajna i mislim da se pozicije zauzimaju.

nadam se da je upravo tako
…mogu misliti kako se osjeca onaj koji je prije sat vremena prodao nekih 8000 kom po 1,49 kn [emo_ljut]
[/quote]

Vjerojatno onako kako će se onaj tko je kupio osjećati najkasnije do kraja tjedna.

http://www.bbc.co.uk/news/technology-25647918


Nema, ovaj puta ne ide dole, moglo bi biti svega ako prođe predstečajna i mislim da se pozicije zauzimaju.

Zasto ako prodje predstecajna? … bojim se da vjerovnici neamju izbora…
Magma ima dobar poslovni plan sa 3D printerima i gledano iz perspektive banke i ostalih vjerovnika, obzirom da Magma nema imovine, na Magmi se nece nikada naplatiti u slucaju stecaja – mogu kemijati koliko hoce – zato je treba spasavatijer tako spasavaju sebe.

pocisti neko kao od sale 7000kom na prodaji….fino fino

New Report

Close