MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


game over
ista shema kao i prosli put
do 2,9 i nazad na 1
pozdrav onome tko je ovaj put zavrtio

ne mora značiti, tu je otpor koji je testiran, zatim je odrađen pad i cijena se polako stabilizira. Sve ovisi hoće li se prihvatiti psn a mislim da hoće. Ukoliko se prihvati ide to još gore.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Rugajte se vi ali ovo danas ide istim tempom kao i jučer…

I drugi tjedan , pa do dana D .

Eto ti burze.Ovaj na asku s jednom dionicom,živa sprdnja.[emo_vrtimise]

biti ce stampedo po bidu pri kraju trgovanja…ipak je petak. :-Dž

na ovoj cijeni Magma vrijedi 170 miliona kuna, ili isto kao VPIK…koliko je to realno..prosudite sami…

Leont
Ljudi vide cijenu od 2kn i odmah misle kako je to jeftino. To su naši “veliki” investitori.[emo_smijeh]



game over
ista shema kao i prosli put
do 2,9 i nazad na 1
pozdrav onome tko je ovaj put zavrtio

ne mora značiti, tu je otpor koji je testiran, zatim je odrađen pad i cijena se polako stabilizira. Sve ovisi hoće li se prihvatiti psn a mislim da hoće. Ukoliko se prihvati ide to još gore.
[/quote]

do drugog tjedna na 1,3 a onda ponovno raketa na 2,8

Postanite Eu-robovi

Odbijanac da, ali kad i dokle…[emo_beztona]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

slijedi explozija

ku/pr

danas je petak , šteta , ali onda u ponedjeljak

IMHO

ako znate igrati scalping protiv profesionalaca , možete dobiti na kraju dana


biti ce stampedo po bidu pri kraju trgovanja…ipak je petak. :-Dž

na ovoj cijeni Magma vrijedi 170 miliona kuna, ili isto kao VPIK…koliko je to realno..prosudite sami…

ps koliko vrijedi vupik kad mu odbiješ dugove? par kuna po dionici. eto, toliko vrijedi i magma. vupik će dugove vraćati idućih 30 godina, a magma kreće od nule sa 3D printerima. znači tu su negdje.

...povijest se ponavlja...

bit će ovdje jako zanimljivo sve do ročišta, a bogme i nakon njega postat će još zanimljivije. što će biti, pojma nemam, ali sviđa mi se ova nova likvidnost dionice.

...povijest se ponavlja...

bodule, ja ne kupujem. ja sam davno kupio i čekat ću. već sam u plusu oko 80%. meni novci ne trebaju. ionako novac samo kvari ljude, zar ne:). a toliko sam malo uložio da mi zbilja to neće trebati. pravi novac nikada ne bih ulagao na burzu. ovdje ide samo višak koji mi nikad neće zatrebati. da ste i vi ostali takvi, crobex bi već bio na 5500 bodova. ali s ovakvim burekdžijama nećemo daleko dogurati još neko vrijeme (ne mislim konkretno na vas bodule nego općenito). i još nešto – možda sam baš ja generacija koja troši…?

...povijest se ponavlja...

New Report

Close