MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ne pričaj gluposti, OMF je TEK POČEO s ISKRCAJEM! pogledaj top10 pa ćeš vidjeti da nemaš pojma što se događa u Magmi!

Ne vjerujem ja da se itko u ovom trenu ozbiljno niti ukrcava niti iskrcava.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

Jednostavno ne uspijevam zamisliti scenarij po kojem bi Magma ikako mogla postati uspješna poslovna priča. Fižulić i 3D printeri … prva asocijacija mi je znanstvena fantastika. Opet, možda se čudo i dogodi, vrag bi ga znao s takvim novotarijama.

Kolege forumaši ušao na 0,65 sa podosta dionica izašao na 2,50 sa dvije trećine. Meni odgovara i pad i rast dionice, a vi se raspravljajte gdje će gore ili dolje.

danas ova gužva na forumu znači i da će sutra biti napeto 🙂

"The mother of all evil is speculation"

kad OMF iskrca još skoro 500.000 komada, pa kad krenu prodavati naivci koji su uletjeli na 2,x kn, možemo Magmu očekivati na 0,5-0,9 kn

weina
samo treba osjetit kad je dno izlaska,pa kupit.
Osobno mislim da dno nece biti ispod 1,30-1,40kn.
Te ce opet preko 2,00-2,50kn,ako ne bude veceg iskrcaja.
Magma ce tijekom ljeta ici na vece razine.sjeti te se ovog posta.
pozdrav

Ajkula iz metropole
Pi tko vam brani da ih imate, samo vi kupujte. To je vase ustavno pravo da kupujete a moje da prodajem takovima kao sto ste vi [emo_smijeh]
Da vas je barem vise kao sto ste vi bilo bi jos bolje na zse. A bas i razmisljam kupit neku polovnu skodu kad vam prodam svoj dio, od vase love.
Bolje imat auto od vasih para, negoli 3d stampac zvan magma.
Ajoooooo, i tko nebi volio radit u hr 🙂

Kolega kroki
Svaka cast na vasoj izvedbi, i ovo je odlicna zarada, ali kada ste tako ponosni u vasoj pobjedi, zasto ne kazete da ste usli u trgovanje sa 10000 kn.
Jer hvale se samo oni koji okrecu 2 soma eura, i oni koji puno pricaju a ne postizu nikakove rezultate.siguran sam da spadate u tu grupu

Kolega weina
Mislite da ako se u ljeto dizu temperature da ce se podic i cijena magme.
Pa nije ovo ljetni solsticij pa da stvari moraju bit povezane.
Ajme, kada bi se slusalo vas sigurno bismo svi plivali u lovi 🙂


kad OMF iskrca još skoro 500.000 komada, pa kad krenu prodavati naivci koji su uletjeli na 2,x kn, možemo Magmu očekivati na 0,5-0,9 kn

ma, lupetaš…a nisi jedini, pa ti niš ni ne zamjeram.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


ma, lupetaš…a nisi jedini, pa ti niš ni ne zamjeram.

što je navlakači, vidite da se veliki iskrcavaju i da vas trpaju dionicama pa zvone zvona na uzbunu?? knjige u ruke pa neće biti tolikih gubitaka [emo_smijeh]

Inace..zadnja 3 dana je protrgovano vise od 410 000 komada, tak da je moguce da je ROMF vec iskipao bar pola (ako je nastavio s prodajom)

New Report

Close