MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Žestoka rasprodaja…hoćemo li na kraju dana opet vidjeti Magmu ispod 1 kn?
Onima koji su danas izgubili -50-70% uloga zbog špekuliranja ovo će valjda biti dobra škola za u buduće? [emo_beztona]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Žestoka rasprodaja…hoćemo li na kraju dana opet vidjeti Magmu ispod 1 kn?
Onima koji su danas izgubili -50-70% uloga zbog špekuliranja ovo će valjda biti dobra škola za u buduće? [emo_beztona]

Bogami nećete ovaj put, sutra bi moglo betoniranje poviše 2 kune, sa zaletima do 3.

opet blokade smijurija..nadam se da ukinuti tu glupost od blokada..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Tek 6. blokada.. Dioki jucer 14.

Niste ni na pola jos 🙂

“Ima li Magma uopće imovinu”, “skoro da nema imovine”… ovi upitnici i konstatacije govore dovoljno. Razmisliti, provjeriti, pa još jednom razmisliti…pa onda odlučiti – to je moj moto…i savjet. Banke su uzele nekretnine. Dug je neupitan, služben kao takav. A najvažnije je reći da sam xy, supruga i firma koju je osnovao “S.S.E.E.N.T.” imaju komad od 132.069.085,57kn u tom dugu, odnosno potraživanje od Magme. Računajući samo njih, “neovisne” vjerovnike Magme, bez kuhinje u koju spadaju povezana drušva,Adria delta i sl. Potraživanje znači pravo na udio, a s obzirom na omjer i podjelu udjela drugih vjerovnika znate što to znači.
Financijske institucije su u velikoj mjeri bile protiv…,a već su i uzele što su mogle materijalno.Plan je ponovno zaduživanje, odmah su predviđeni gubici i to su objektivne činjenice. A “vizija” velikog prometa i zarade samo pretpostavka.
Nigdje i za ništa nema garancije, ali u ono što se temelji na ničemu ili na prevari ne ulažem. Svaka odluka treba imati osnovu, igre na sreću su negdje drugdje.
Neobjavljivanje ili uskraćivanje podataka i informacija koje su važne za povezane subjekte je također signal da ne ulažem, bitne informacije vezane za društvo trebaju biti istinite, transparentne i pravovremene…

"Vuk dlaku mijenja, ali ćud ne."

Buraz moj kakva smo mi država……šta će on to sad prodavati da mi je samo to vidjeti i kome…preporučio bih onim bajnim menadžerčićima iz erste-a koji su kupovali magmu na 280kn da si nadokupe malo…

Čestitke kupcima na 1,hvalospjevi onima koji su ulazili na o,75,a ovacije onimakoji
su bili strpljivi na skupljanju na 0,50.
Lijepo je vidjeti ovakav rast na ovolikom prometu.
Vrijeme je da i ovdje grane sunce.
Lijepo je vidjeti da netko zarađuje.To je odlično za trejdersko-špekulantsko tržište.


Čestitke kupcima na 1,hvalospjevi onima koji su ulazili na o,75,a ovacije onimakoji
su bili strpljivi na skupljanju na 0,50.
Lijepo je vidjeti ovakav rast na ovolikom prometu.
Vrijeme je da i ovdje grane sunce.
Lijepo je vidjeti da netko zarađuje.To je odlično za trejdersko-špekulantsko tržište.

Pa gdje si ti lopina danas, već sam mislio da ti se nešto dogodilo…[emo_smijeh]

A zašto ne čestitaš onima koji su kupovali po dva, misliš da više nikad MGMA neće na dva?

šta ako 3D printeri stvarno budu the next thing i ako se goranko dobro pozicionira a bez magminih printera ne bu nitko mogao ni šaraf ciger isprintati jer će ovaj biti glavni zastupnik za HR… onda firma ima budućnost. Naravno ako ta tehnologija zaživi.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ne znam puno o magmi ali znam da jedna firma u RH već duže vrijeme prodaje umetke za slušna pomagala koja printa na 3D printerima

nije to baš nešto nepoznato

lijep rast danas. nadam se da će se nastaviti idućih dana.

...povijest se ponavlja...

Nema više jedne kune, ma što se pisalo, stečajnu cijenu zaboravite, jer je nagodba postignuta, i to po 10 kuna, sve ostalo je ljubomorno bla-bla-bla.

New Report

Close