MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno ovi koji budu kupovali nakon blokade nisu normalni ali jedino tako se ovdje zarađuje, moraš bit lud[emo_plazi]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Nema više cijene čunga lunge.Odličan rizik neki dan će se napokon isplatiti.

ne mogu vjerovati kako se mali zalijeću grlom u jagode?!? pa ova firma skoro da nema imovine, što vi uopće plaćate 1,5 kn po dionici?!? [emo_ooooo]

Hoćemo li ovaj tjedan stići ingru?

Ovo je sumrak arzuma.
Dobavljaci i osatli glasali za jer inace dobivaju sluzbeno nula a banke koje bi trebala dati kredit za 3D bajke glasale protiv.

I sto sada, jer po sili zakona moraju dati lovu u firmu ili kako?
Smijurija..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Hahahah koja šuplja kupnja, vidi ovog sa 70.000 komada na 0.71 kn a cijela kupnja 110.000 kn.

+238% ???
Ljudi dragi, jeste li vi svjesni što kupujete? Znate li ima li Magma uopće imovinu?
Ovdje ćemo ubrzo gledati bankrote malih ulagača zbog pohlepe [emo_zacudjen]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

ušo
izašao
više se ne vraćam
previsoko je porasla
hvala

Okrenulo je, sad ide potop naivnih kupaca…

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

ovo je zse,,na stecajusama se dize lova..[emo_smijesak]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

@Nosfert, zar je trebalo upozoravati? Svi koji su kupovali su bili svjesni sta rade. Pa vidis da je njih nekoliko zatrejdalo. Onaj tko je bio
najsporiji nastradao je [emo_vrtimise]

mene samo zanima koliko će vremena proći od ove “uspješne” predstečajne nagodbe do trenutka kad će netko podnijeti zahtjev za otvaranje stečaja?

New Report

Close