MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma koji 3d printeri???? To je znanstvena fantastika. Znate li vi koje su cijene materijala i isprinta? Takve da boli glava! Koji će roditelj u ovoj krizi kupovati djeci isprintane igračke??? Kupuje se vrijeme!

Sve si nekak razmišljam… Ak je ovo dobro bankama po deset, šta meni ne bi bilo dobro po kunu? [emo_novac]

Slažem se.[emo_palacg]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Sve si nekak razmišljam… Ak je ovo dobro bankama po deset, šta meni ne bi bilo dobro po kunu? [emo_novac]

tako su neki razmišljali i na validusu…možda da ih priupitaš kako su prošli tamo?


tako su neki razmišljali i na validusu…možda da ih priupitaš kako su prošli tamo?

Ajde se ti meni javi kada naučiš razliku između stečaja i uspješne predstečajne razlike, može?[emo_namigusa]

lebowski ne mudruj, tebi je bar jasno zašto je ovo na 1 kn i zašto ni ne vrijedi više od toga… ne navlači neiskusne unutra

Okej, nosfert, pa reci ti meni onda je li ja lažem ako velim da će banke i ostali svoja potraživanja prema Magmi naplatiti pretvaranjem duga u dionice po 10 kuna po komadu? Samo mi na to odgovori i sve će biti lijepo.

Zbloksano. Idemo gore.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Gle, postalo je i poluslužbeno (službeno je kad se objavi na zse.hr)

Magma pred zaključenjem predstečajne nagodbe


Okej, nosfert, pa reci ti meni onda je li ja lažem ako velim da će banke i ostali svoja potraživanja prema Magmi naplatiti pretvaranjem duga u dionice po 10 kuna po komadu? Samo mi na to odgovori i sve će biti lijepo.

to je nebitno, što znaš i sam… alternativa im je da odmah otpišu sve i upišu nulu na konto…ovako im bar na papiru ostaje fiktivna vrijednost koja u knjigama izgleda ljepše od nule (0)
razumijem da svatko navija za svoj ulog, ali ti koji imaš više iskustva i znanja od većine na ovom forumu trebao bi se okaniti plitkih drukanja…pozdrav

Možda si u pravu, ali si razmišljam – banke će na OPTE isto tako napravit debt tu ekviti po deset kuna, a cijena na berzi osam kuna. S tim da plan još uvijek nije dobio podršku.

Ovdje je plan prihvaćen, svi ćenđaju po deset kuna, a cijena na berzi jedna kuna. E sad, jebiga, u čemu je tu kvaka? [emo_zacudjen]

Vidite kako je lako dizat lovu na ZSE.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close