MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Digitel i zaposlenici ne odustaju od stečaja Magme

http://www.poslovni.hr/vijesti/digitel-i-zaposlenici-ne-odustaju-od-stecaja-magme-200586.aspx


Digitel i zaposlenici ne odustaju od stečaja Magme

http://www.poslovni.hr/vijesti/digitel-i-zaposlenici-ne-odustaju-od-stecaja-magme-200586.aspx


ovo znači buy buy buy

Jel rade dućani u drugim inozemstvu

U sutrašnjem tiskanom Business.hr veliki naslov :

Fižulić : Nisam siguran da će se Magma spasiti.

http://www.business.hr/tiskano-izdanje/broj-1110

http://www.business.hr/broj-1110/fizulic-nisam-siguran-da-ce-se-magma-spasiti

"Vučićević je odgovorio protutužbom da 6,6 milijuna eura za 51 posto udjela u preostale četiri tvrtke (Magma B d.o.o. BiH, Magma international d.o.o. Srbija, Kozmolina d.o.o. Srbija i Fides distribucija d.o.o. Hrvatska) nije platio jer je Magma prvo trebala sanirati dugove tih tvrtki od 2,7 milijuna eura."

Ovaj mi nije jasan, trebao im je dati 6,6 miliona eura za tvrtku koja ima dugovanja od 2,7 miliona eura…. pa kaj se nisu mogli dogovoriti za 4,5 milje eura i ovaj nek preuzme dug i čao đaci… ?!?!?!

Očito su Vučićević i Fižulić htjeli zeznuti jedan drugoga, na kraju su se međusobno uništili, a time i sve nas . Egocentrični idioti.

game over. ovo je prva tvrtka koja će pokazati da ne postoji slučaj u HR "too big to fail" kao što su neki mislili

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Vidi demagoga opet. Svu su krivi samo on ne. Da je stecaj pokrenut prije dvije godine ne bi sad jedrio po karibima nego šljakao da vrati dugove.
Stečaj sada i nema smisla jer su imali dovoljno vremena da pospreme što su trebali pospremiti.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Nije neka panika




izgleda da je delboy opet ostao u "pravoj" dionici pa sada vrišti i puca po šavovima

da, predstečajni postupak nikako nije stečajni postupak, ali ipak je postupak u kojem fižulić ima vezane ruke i de facto ne može upravljati tvrtkom bez suglasnosti predstečajne upraviteljice.

evo je jedno malo pitanje za deboya pravnika!

predstecajni postupak se zove predSTECAJNI jer:
a) prethodi upisu u srednju upravnu školu
b) prethodi stečaju


banaliziranje vas neće učiniti pametnijim nego čitanje zakona. opet ste se brutalno osramotili jer predstečajni postupak se provodi uvijek kad postoji zahtjev za stečaj, a rezultirati može odbačajem prijedloga za otvaranjem stečaja što je kod magme bilo već više od 5 puta tijekom proteklih 2 godine. a to znači da je vaše pitanje prilično glupavo jer sama činjenica što se to zove PREDstečajni postupak ne implicira da će do istoga doći…no, kome ja to pojašnjavam. pa vi ste očito srednju školu jedva završili, a fakultet vam je nešto poput svemirske tehnologije. nemojte se više blamirati, a moje novce ne morate brojati.
rekli smo: novce u magmi zaboravite, a ako se desi čudo – onda ćemo slaviti.
[/quote]
On se brutalno osramotio? Kolega, vi se branjenjem svojih propalih investicija vec jako dugo brutalno sramotite. Ali ako moze Zdravko Mamic na televiziji pricati sto sve ne valja u hrvatskom nogometu (upravo na HRT2), onda valjda i vi mozete o brutalnom sramocenju. Kredibilitet ionako nije na cijeni.
[/quote]

kao prvo ja se nisam osramotio ničime. ne branim nikakve investicije, lijepo sam rekao da je izgleda kraj ove priče blizu i da ćemo popušiti lovu.
što se tiče mamića, potpisujem gotovo sve što je rekao jer on govori istinu.
vi nemate pojma što znači riječ kredibilitet pa je nemojte niti koristiti.

a sad na temu magme….ako metronet ne odustane, popušismo lovu. netko više, ja manje, a mirovinski fondovi stotine milijuna naših penzija koje odlaze u vjetar u slučaju stečaja. ne zaboravite obveznice kojima su također dupkom puni mirovinski fondovi.

...povijest se ponavlja...

samo kratak na vjerojatnost stečaja:
magma ima otvorenih OSAM računa i SVIH OSAM su u blokadi na današnji dan, možda se odblokira [lol]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

pa to je već godinu dana. niste pratili ništa a opet se javljate sa zluradim komentarima. uopće ne shvaćate što stečaj magme znači za naše mirovine…ja ću imati i stranu mirovinu, a vi? što ćete vi pod stare dane? tada će vam tih par stotina kuna mjesečno više dobro doći…ali , vama je bitnije da drugima ide loše nego da svima bude dobro. eto – to je profil nekih forumaša. neka i ja propadnem, ali dao bog da ovaj drugi propadne još više…smiješni ste. pa kao da je itko ovdje ulagao velike novce….

...povijest se ponavlja...

New Report

Close