MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zašto zaba ne prodaje, a stečaj se bliži [wink]

trguju dionicama, a u životu nisu pročitali barem 2-3 propisa koji bi ih se mogli ticati u pogledu burze. pa kad trguješ dionicom firme koja bi mogla završiti u stečaju, onda je osnovno da pročitaš makar opći dio stečajnog zakona ako si već lijen pročitati ga cijelog. oni ne žele čitati, ali se podsmjehuju onima koji taj zakon imaju u malom prstu…dakle, nitko ne kaže da magma neće u stečaj, ali magma nije u stečaju nego se vodi predstečajni postupak u kojem se proučava postoje li ili ne uvjeti za stečaj. protiv magme već su bili pokrenuti stečajni postupci x-puta pa nije bilo ništa. ne znači da sada neće biti ništa, ali još uvijek nema vijesti u pogledu stečaja i zato valjda magma nije ništa objavila. kome te osnove nisu jasne, ne znam doista što traži na zse…

...povijest se ponavlja...

Kolega delboy, čemu takva nervoza i prozivanje tko šta zna ili nezna , tko je šta pročitao a tko nije,
Nisam ni rekao da je magma u stečaju , ali me zanima tko stoji iza zaba skr. I zašto samo on prodaje

izgleda da je delboy opet ostao u "pravoj" dionici pa sada vrišti i puca po šavovima

da, predstečajni postupak nikako nije stečajni postupak, ali ipak je postupak u kojem fižulić ima vezane ruke i de facto ne može upravljati tvrtkom bez suglasnosti predstečajne upraviteljice.

evo je jedno malo pitanje za deboya pravnika!

predstecajni postupak se zove predSTECAJNI jer:
a) prethodi upisu u srednju upravnu školu
b) prethodi stečaju

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

VJEROVNICI IZGUBILI STRPLJENJE
Stiglo već 14 prijedloga za stečaj Magme

http://www.business.hr/kompanije/stiglo-vec-14-prijedloga-za-stecaj-magme-110995


VJEROVNICI IZGUBILI STRPLJENJE
Stiglo već 14 prijedloga za stečaj Magme

http://www.business.hr/kompanije/stiglo-vec-14-prijedloga-za-stecaj-magme-110995

Baš su nestrpljivi …


VJEROVNICI IZGUBILI STRPLJENJE
Stiglo već 14 prijedloga za stečaj Magme

http://www.business.hr/kompanije/stiglo-vec-14-prijedloga-za-stecaj-magme-110995

a u tekstu :

Nakon toga je Goranko Fižulić umirivao vjerovnike da još ima nade u spas, i to u prodaji tvrtke Adria design, odnosno brenda Turbo limač, jednom stanom investitoru koji je poslao neobvezujuću ponudu

Izgleda da je to jedina slamka spasa za koji se drže dioničari , da li i realna , vidjeti ćemo ?

Koliko ce jos trajati ova trakavaica oko MAGME……Nek se vec jednom rijesi, pa da znamo na cemu smo,mada mislim da se mozemo polako oprostiti sa lovom koju smo ulozili u ovu dionicu….. 🙁

sa dosta love…. [cry]

Kada dode do 0,50kn kupujem jos 10 000 kom


izgleda da je delboy opet ostao u "pravoj" dionici pa sada vrišti i puca po šavovima

da, predstečajni postupak nikako nije stečajni postupak, ali ipak je postupak u kojem fižulić ima vezane ruke i de facto ne može upravljati tvrtkom bez suglasnosti predstečajne upraviteljice.

evo je jedno malo pitanje za deboya pravnika!

predstecajni postupak se zove predSTECAJNI jer:
a) prethodi upisu u srednju upravnu školu
b) prethodi stečaju

banaliziranje vas neće učiniti pametnijim nego čitanje zakona. opet ste se brutalno osramotili jer predstečajni postupak se provodi uvijek kad postoji zahtjev za stečaj, a rezultirati može odbačajem prijedloga za otvaranjem stečaja što je kod magme bilo već više od 5 puta tijekom proteklih 2 godine. a to znači da je vaše pitanje prilično glupavo jer sama činjenica što se to zove PREDstečajni postupak ne implicira da će do istoga doći…no, kome ja to pojašnjavam. pa vi ste očito srednju školu jedva završili, a fakultet vam je nešto poput svemirske tehnologije. nemojte se više blamirati, a moje novce ne morate brojati.
rekli smo: novce u magmi zaboravite, a ako se desi čudo – onda ćemo slaviti.

...povijest se ponavlja...

Magma je zaprimila rješenje Trgovačkog suda u Zagrebu kojim se u sklopu otvaranja stečajnog postupka postavlja Marija Vujčić Turkulin za privremenu stečajnu upraviteljicu

Magma je u srijedu zaprimila rješenje Trgovačkog suda u Zagrebu kojim se određuje mjera osiguranja kojim se u sklopu otvaranja stečajnog postupka postavlja Marija Vujčić Turkulin za privremenu stečajnu upraviteljicu, objavila je ta tvrtka na Zagrebačkoj burzi.

U obrazloženju se navodi da je rješenjem od 19. ožujka ove godine pokrenut prethodni postupak nad dužnikom radi utvrđivanja uvjeta za otvaranje stečajnog postupka, stoji u kratkoj obavijesti Magme.

Cijena dionice Magme u srijedu je na Zagrebačkoj burzi pala za 7,14 posto, na 1,04 kune, uz skroman promet od 16,3 tisuća kuna.



izgleda da je delboy opet ostao u "pravoj" dionici pa sada vrišti i puca po šavovima

da, predstečajni postupak nikako nije stečajni postupak, ali ipak je postupak u kojem fižulić ima vezane ruke i de facto ne može upravljati tvrtkom bez suglasnosti predstečajne upraviteljice.

evo je jedno malo pitanje za deboya pravnika!

predstecajni postupak se zove predSTECAJNI jer:
a) prethodi upisu u srednju upravnu školu
b) prethodi stečaju


banaliziranje vas neće učiniti pametnijim nego čitanje zakona. opet ste se brutalno osramotili jer predstečajni postupak se provodi uvijek kad postoji zahtjev za stečaj, a rezultirati može odbačajem prijedloga za otvaranjem stečaja što je kod magme bilo već više od 5 puta tijekom proteklih 2 godine. a to znači da je vaše pitanje prilično glupavo jer sama činjenica što se to zove PREDstečajni postupak ne implicira da će do istoga doći…no, kome ja to pojašnjavam. pa vi ste očito srednju školu jedva završili, a fakultet vam je nešto poput svemirske tehnologije. nemojte se više blamirati, a moje novce ne morate brojati.
rekli smo: novce u magmi zaboravite, a ako se desi čudo – onda ćemo slaviti.
[/quote]
On se brutalno osramotio? Kolega, vi se branjenjem svojih propalih investicija vec jako dugo brutalno sramotite. Ali ako moze Zdravko Mamic na televiziji pricati sto sve ne valja u hrvatskom nogometu (upravo na HRT2), onda valjda i vi mozete o brutalnom sramocenju. Kredibilitet ionako nije na cijeni.

New Report

Close