MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Igračke više nisu magmine



nešto se ovdje događa, pozitivni postovi dobivaju 100

Negativne ne puštaju, a još uvijek ima zaposlenih da lajkaju sve pozitivno [wink]
[/quote]
a mali špekulanti kupuju svaki dan firmu koja samo šta nije u stečaju [thumbsup]

Zašto se ne istrpavate ?


Igračke više nisu magmine

kako nisu? magma ima 49% udjela u turbo limaču , 51% ima vučičević, dakle ima malo više od pola što znači da on upravlja firmom, no magmin udio nije ispario. on je tu i vrijedi, makar samo zbog imena i tradicije. u stvari – jedino zbog imena i tradicije jer turbo limač će očito u stečaj. taj brend treba iskoristiti.

...povijest se ponavlja...

NECE TO U STECAJ, JER STECAJ JE TREBAO BITI ,PRIJE 6MJ, DA SE POSTUJE ZAKON, A POSTO VIDIMO DA ZAKON SAME INSTITUCIJE KRSE ZASTO TO DRZE AKO JE TAK LOSE? OVO STO SE DOPUSTA CISTI JE KRIMINAL KOJI DRZAVA DOPUSTA ,NADAM SE DA CE DRZAVA ISPLATITI SVE DIONICARE KOJE JE NAVUKLA DA KUPE DIONICU , SVOJIM NEMAROM I PROPUSTANJEM POVLASTENIMA,SAD STECAJA NETREBA KAD JE NOVAC ISCURIO A DOBRO ZNAMO KO GA JE UZEO,PREMA TOME AKO JE NESTO PRODANO ONDA POSTOJI I NOVAC NEGDJE, POSTO VLASNIK NIKOME NISTA NEPLACA ZNACI DA NOVAC NIJE PTROSEN.


Zašto se ne istrpavate ?

🙂

"The mother of all evil is speculation"

brutalna rasprodaja ovih iz top10

da, ali tko kupuje? nemoguće da su mali. prije mi se čini da kupuju cure i majke fond-managerčića iz top 10, isto onako kako su prodavale ingru po 400 kuna par dana prije početka krize…a ako prodaju zbog stečaja, onda je to smiješno. koliko će dobiti? malo više od ništa….nekako ja ipak mislim da bi se oni mogli istresati na barem preko 10 kuna za početak, ako ne i više…kad bi htjeli naravno….sve je u rukama mirovinaca…kako oni požele, tako će i biti.

...povijest se ponavlja...

da brutalna rasprodaja , top 10 nepromjenjen zadnji tj ,hehhe

Zaba -959 kom, tko zna kud je sa 1000kn?

sad bio na trgu magma normalno radi , nikakvo zatvaranje nece biti,


sad bio na trgu magma normalno radi , nikakvo zatvaranje nece biti,

radi , ali preko firme-kćeri. to i nije tako loše. dobro radi i ona magma u ilici. sve je krcato jer je sniženje 50%. nemam iluzije da će magma ikada vrijediti 300 kuna, ali možda 10 ili 20 ili čak 50 bilo bi zadovoljavajuće, posebice za sadašnje kupce po 1,3-2 kune…ja i dalje mislim da se umjetno drži dolje…bio stečaj ili ne, brend TL ili magme (odnosno zastupstva) vrijedi valjda 10 kn po dionici…

...povijest se ponavlja...

New Report

Close