MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega BG lako je cijenu zatuci i ispod 0.5 kn ako je to nekome u cilju, al hvala na savjetu. A onaj tko nije spreman izgubiti novce, u Hrvatskoj lutriji se može kladiti već za 2 kn

ja cjenim svako misljenje kolega forumasa , pa tako i vase g.Beargryil ,vjerujem da može svasta biti,nadam se da nece biti 0,50 . to je ipak burza . i to hrvatska koja nema pravila za sve ista upravo na tome temeljim svoje nade,kao sto vidim neko moze prodati 1 dionicu po 0,80 magme i srozati je za 30posto da burza ni ne mrdne a treba reagirarti,dok svi ostali nemogu dati nalog ispod 1000kn, dakle isto tako nis ne znaci kakva je firma nego cija je, isto tako nije bilo logicki ni moguce da fondovi kupuju dionicu magme po 300 i nes kuna ali su je gle cuda ipak kupovali a zasto???? upravo zato jer je bitno cija je firma stoga dragi kolega nece vam to u stecaj mada to vi htjeli jako ……..imao sam dionice magme sad ih nemam , iznosim samo svoje misljenje ,

ide ovo preko 2 kn uskoro mislim

@prorok
Jel kupujete?

jos ne nije mi lova stigla al cim stgne na racun kupit cu sigurno,pa sta bude,mislim da su se banke i fondovi skipali jer moraju imati odredeni postotak po zakonu ,pa mislim da vise nece biti jeftinije, moje misljenje ne nagovaram nikoga na kupnju ni prodaju ,ja tak mislim, a i ove dane sam dobro predvidio i tocno se tak dogodilo ,vidjet cemo,al da i sve otide k vragu cijena ce najprije porasti da se skipaju veliki tak da u svakom slucaju ide gore, moje misljenje .

ajd bas da vidimo!
Vasa kupnja ce biti najbolji dokaz vjere u ono sto pisete…nadam se da ce Vam novac uskoro sjesti

ja mislim da bi magma već bila u stečaju , da ne postoji nekakav makar načelni dogovor oko restrukturiranja. šteta je popušiti tolike poslovne prostore i turbo limač zbog taštine…naravno,još je veća šteta umanjiti naše buduće mirovine….

...povijest se ponavlja...


ja mislim da bi magma već bila u stečaju , da ne postoji nekakav makar načelni dogovor oko restrukturiranja. šteta je popušiti tolike poslovne prostore i turbo limač zbog taštine…naravno,još je veća šteta umanjiti naše buduće mirovine….


ja mislim da bi magma već bila u stečaju , da ne postoji nekakav makar načelni dogovor oko restrukturiranja. šteta je popušiti tolike poslovne prostore i turbo limač zbog taštine…naravno,još je veća šteta umanjiti naše buduće mirovine….

@ paturbo limač više nije u vlasništvu magme! o kojim poslovnim prostorima ti pričaš? pa magma nikad nije imala svoje spolovne prostore (ono malo što je imala su ionako pod hipotekom banaka) već ih je iznajmljivala…..



ja mislim da bi magma već bila u stečaju , da ne postoji nekakav makar načelni dogovor oko restrukturiranja. šteta je popušiti tolike poslovne prostore i turbo limač zbog taštine…naravno,još je veća šteta umanjiti naše buduće mirovine….


ja mislim da bi magma već bila u stečaju , da ne postoji nekakav makar načelni dogovor oko restrukturiranja. šteta je popušiti tolike poslovne prostore i turbo limač zbog taštine…naravno,još je veća šteta umanjiti naše buduće mirovine….

@ paturbo limač više nije u vlasništvu magme! o kojim poslovnim prostorima ti pričaš? pa magma nikad nije imala svoje spolovne prostore (ono malo što je imala su ionako pod hipotekom banaka) već ih je iznajmljivala…..
[/quote]

ti puno toga ne znaš pa se javljaš. magma ima 49% u TL-u, a sada koristi brend limac (umjesto TL).
-posl. prostori nisu njihovi, ali ih koriste pa ih mogu koristiti i dalje.
ne moraš me učiti. ja svoju zadaću proučim prije nego napišem.

...povijest se ponavlja...


ti puno toga ne znaš pa se javljaš. magma ima 49% u TL-u, a sada koristi brend limac (umjesto TL).
-posl. prostori nisu njihovi, ali ih koriste pa ih mogu koristiti i dalje.
ne moraš me učiti. ja svoju zadaću proučim prije nego napišem.

Ucis ti svoju zadacu vec jako dugo ali se ne vidi nikakav napredak. I dalje baljezgas kao da ovo ima nekog potencijala, a vidjelo se prije barem 6 mjeseci da ovdje mozes iskljucivo izgubiti novce.

Mi svi ovdje samo nagađamo šta će bit sa Magmom, a pravu istinu zna samo Fizulic i još par ljudi, al nije mi jasno da ovdje samo ako loše napises o firmi dobiješ stotku

moja zena je pr na ekonomskom fakultetu i tocno zna sto se dogada , a za magmu kaze da su izgledi podjednaki da propadne il da opstane ,veca je vjerojatnost da opstane jer se nemogu drukcije banke naplatiti pa ce morati pristati na dogovor ako se zele naplatiti bar jedan dio potrazivanja, a magma je imala svoju eikspanziju i opet ce je imati u narednim godinama bit je gledati dugorocno

New Report

Close