MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/176508/Radnici-okupirali-trgovinu-u-Kerumovom-Jokeru.html

A Fizulic ga je i blokirao jer se nije mogao naplatiti

Nemojte se gurati na kupnji, pa ovo ne vrijedi ništa …. [cool]

Sve što ima potražnju i što se može realizirati između voljnih stranaka, vrijedi.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

kaže vučičević da je goranko svu imovinu prebacio na magmu…eto, i nije sve tako crno. ja se samo nadam da ćemo mi dobiti naše penzije jer ako ovo ne ode u restrukturiranje, onda će fondovi popušiti ogromne novce, a to može uzdrmati cijelo tržište kapitala.

...povijest se ponavlja...

Vucicevic možda namjerno nije plaćao Magmi da bi otišla u stečaj kako bi ju jeftino preuzeo,zato se sada i čudi kako već nije u stečaju
a sad ak turbo limac ode ustecaj, možda ga magma jeftino vrati


Vucicevic možda namjerno nije plaćao Magmi da bi otišla u stečaj kako bi ju jeftino preuzeo,zato se sada i čudi kako već nije u stečaju
a sad ak turbo limac ode ustecaj, možda ga magma jeftino vrati

A njih dvojica namjerno ne plaćaju najam mercatoru, konzumu i kerume, jer će ih goranko sve preuzet i sve njih pretvorit u limac, dionica će vrijediti 10.000 kuna i svi će biti happy.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

najte se rugati dečeci, ovo morti i ne bu tak loše ulaganje…a morti vse ode v p…m…. a najte se rugati jer morti i neke vaše uzdanice odu u stečaj prije magme. znate dobro na koje mislim….
većina nas s foruma ovdje su čisto špekulativno. ako popušimo, mnogi neće žaliti jer nisu uložili puno, ali ako stečaja ne bude, mnogi će odavde otići kao bogataši…naravno, ako odu u stečaj, naši mirovinski fond-manageri morat će odgovoriti na mnoga pitanja u pogledu dionica i kupnje po 350, kao i u pogledu kupnje obveznica magme još nedavno…i još nešto – iskreno žalim ove što prodaju po kunu svoje dionice. ako propadneš, propadni sa stilom a ne ovako uzimati 200 kuna po paketiću…jadno.prejadno.

...povijest se ponavlja...


najte se rugati dečeci, ovo morti i ne bu tak loše ulaganje…a morti vse ode v p…m…. a najte se rugati jer morti i neke vaše uzdanice odu u stečaj prije magme. znate dobro na koje mislim….
većina nas s foruma ovdje su čisto špekulativno. ako popušimo, mnogi neće žaliti jer nisu uložili puno, ali ako stečaja ne bude, mnogi će odavde otići kao bogataši…naravno, ako odu u stečaj, naši mirovinski fond-manageri morat će odgovoriti na mnoga pitanja u pogledu dionica i kupnje po 350, kao i u pogledu kupnje obveznica magme još nedavno…i još nešto – iskreno žalim ove što prodaju po kunu svoje dionice. ako propadneš, propadni sa stilom a ne ovako uzimati 200 kuna po paketiću…jadno.prejadno.

Kome će odgovarati i kome su do sada odgovarali, pa naši MF su samo samo krave muzare stranih banaka……..

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Ukoliko plan ne bude prihvaćen, Fižulić će objaviti da nema podršku vjerovnika te će potpisati ugovor s jednim inozemnim fondom čija je osnovna uloga restrukturiranje bilance. Taj fond bi otkupom duga stvorio novu vlasničku strukturu tvrtke.

http://danas.net.hr/novac…e/2011/12/06/0655006.html

pa da vidimo….

To je članak za sv Nikolu valjda… 6/12/2011 :). Koje bilnce? Obično se restrukturira neka Dug imovina i dug obaveze… Sto će restrukturirat? Kapital negativan, imovina nula, dug u nebu. Ko je lud tu Ulupat ikakvu lovu…

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock


Nemojte se gurati na kupnji, pa ovo ne vrijedi ništa …. [cool]

ma daj kolega….imaš na prodaji po 1 kn 6000 komada (pišljivih 6000 kn!!!) i nitko neće, čak ni burekđije….nije ti jasno zašto?


Ukoliko plan ne bude prihvaćen, Fižulić će objaviti da nema podršku vjerovnika te će potpisati ugovor s jednim inozemnim fondom čija je osnovna uloga restrukturiranje bilance. Taj fond bi otkupom duga stvorio novu vlasničku strukturu tvrtke.

http://danas.net.hr/novac…e/2011/12/06/0655006.html

pa da vidimo….

žao mi je većine koji ste zaglavili unutra, ali nemojte navlačiti druge unutra jer se iz svemira vidi kako će ovo završiti. špekulirali ste i popušili, pregizite i zaboravite. život ide dalje

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close