MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

smiješni su ovdje neki..pa zašto pišete tu ako je magma prošlost? vi nama želite pomoći? hvala vam, ali ja ne čitam temu đakovštine jer me ne zanima obzirom da je u stečaju…pa kako onda vi čitate i nama dajete savjete?
vi biste još niže kupovali poput goranka, ali ne znam je li pametno biti toliko pohlepan…

...povijest se ponavlja...

PETINA, 12.02.2012. u 09:10
vi biste još niže kupovaloliko pohlepan…i poput goranka, ali ne znam je li pametno biti t

nisam primjetio da je Goranko kupovao?Kada i po kojoj cijeni?

@petina u tome i je problem šta se ništa ne vidi i ništa nezna, a jesu li mali špekulanti u zadnjih 15 dana kupili cca 100 000 dionica . firma je u banani i sumnjam da se tko osudio ući sa više od par tisuća komada a i kupaca ne nedostaje .


Anonimno, 12.02.2012. u 12:26
vi biste još niže kupovaloliko pohlepan…i poput goranka, ali ne znam je li pametno biti t

nisam primjetio da je Goranko kupovao?Kada i po kojoj cijeni?
[/quote]

pa netko je gore napisao da pretpostavlja da goranko kupuje, budući da njegove firme iz top 10 prodaju. čemu prodaja, ako će stečaj i čemu prodaja na ovim razinama kad se sa 100.000 kuna cijena može dići na 10 pa onda istresti. sve je to jedna igra koja podsjeća na kupnju magme po 350 kuna i ingre od 46000 kuna…a ako dođe do stečaja, j…i ga – dionice su rizično ulaganje. no ja nekako mislim da ipak neće.

...povijest se ponavlja...

Koja je razlika između sadašnjeg stanja magme i stanja u stečaju?

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Sve banke i velik dio vjerovnika prihvatile Magmin plan, gdje je to stalo???

zašto kupujete ak je kraj

sta to bi 5000kom po 1.3 a cijena na 1.1?


Sve banke i velik dio vjerovnika prihvatile Magmin plan, gdje je to stalo???

A sto nude u tom planu?

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Netko je ubo i po kunu, ali mislim da će i taj imati prilike da smanji ulaz…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

zašto pada magma???

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


zašto pada magma???

Jer je glupo dat jednu kunu da bi dobio 100 kuna duga.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

New Report

Close