MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da se razumijemo, nema šanse da Vučićević preuzme Magmu jer nije tako blesav. On i Goranko igraju igru "tko ima većeg" i zaje*ali su jedan drugoga. Odnosno ljude koji kod njih rade, jer njima se nije ništa u životu promijenilo; love imaju i dalje, a budale rade i čekaju plaću za prošlu godinu.

je li blesav ili nije i koje su mu namjere znat će se uskoro. da je pametan ne bi ni ulazio u akviziciju krajem 2010.na ondašnjoj cijeni od cca 40kn i utuka puste novce. da je ovo rat između njih dvoje preko leđa malih to svi znaju. hebote uvijek kad se ove dvi strane suprostave nastane rat, politika, sport,lova… nema tu kraja, osim što se pobjednici mijenjaju a mržnja ostaje.

Ako vjerovnici prihvate taj plan, Fižulić najavljuje da će Uprava kojoj je na čelu i Nadzorni odbor podnijeti ostavku. Za 30. siječnja 2012. sazvao bi skupštinu dioničara na kojoj bi se izabrao novi Nadzorni odbor koji bi izabrao novu Upravu.

Ukoliko plan ne bude prihvaćen, Fižulić će objaviti da nema podršku vjerovnika te će potpisati ugovor s jednim inozemnim fondom čija je osnovna uloga restrukturiranje bilance. Taj fond bi otkupom duga stvorio novu vlasničku strukturu tvrtke.

Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Vaš link

očito će vučičević doći na svoje i preuzeti magmu za manje nego što je dužan. samo za iznos duga, kojeg ne osporava, preuzeti komplet magmu, ispada 15kn po dionici.fižulić traži 10 za novi dokap. više od 85% dionica je u topu 10. činjenica je da svi čekaju. fižulić namjerno odugovlači, kupuje vrime ,preslaže dionice, isisava sve firme kako bi vjerovnicima ako zatraže stečaj ostavio mu..da labudova i prisilio ih na neki način da daju zeleno svjetlo, jer koliko god on želio spasit magmu toliko želi da je vučičević ne preuzme za bagatelu. niko veli se ne iskrcava ko šta se piše, sad prodaju samo mali koji su s kojom tisućicom trenutno postali veliki.


a što će Vučićeviću ostatak Magme? pa u tom ostatku nije ostalo ništa vrijedno!!!!



Vaš link

očito će vučičević doći na svoje i preuzeti magmu za manje nego što je dužan. samo za iznos duga, kojeg ne osporava, preuzeti komplet magmu, ispada 15kn po dionici.fižulić traži 10 za novi dokap. više od 85% dionica je u topu 10. činjenica je da svi čekaju. fižulić namjerno odugovlači, kupuje vrime ,preslaže dionice, isisava sve firme kako bi vjerovnicima ako zatraže stečaj ostavio mu..da labudova i prisilio ih na neki način da daju zeleno svjetlo, jer koliko god on želio spasit magmu toliko želi da je vučičević ne preuzme za bagatelu. niko veli se ne iskrcava ko šta se piše, sad prodaju samo mali koji su s kojom tisućicom trenutno postali veliki.


a što će Vučićeviću ostatak Magme? pa u tom ostatku nije ostalo ništa vrijedno!!!!
[/quote]
ja ne iznosim svoje mišljenje, već sam se samo nadovezao na vučičevićevu izjavu u srpskim medijima.za odgovor, zašto je ulupa 18 mil eura, zašto čeka stečaj da bi preuzeo ostatak magme, na žalost morat ćete njega pitati ili sačekati da ovo završi.

Polako pocinje guranje na bidu, ovdje bi moglo bit svega… Meni upalo još nešto malo. Baš me zanima rasplet ove sage. Rizik je velik a i moguča zarada.

Evo uzeo i ja malo ovih papirića…
Jako sitno..
Čisto da mogu pratit…
Rađe ovdi nego u kladionu…hahahaha
2000-3000 se isplati kupit po ovim cijenama..
A rizik neka svatko preuzme za sebe…

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

što će Vučićeviću ostatak Magme…taj ne zna što će i sa zajedničkom tvrtkom Adria design koja je u vlasništvu Turbo limača…
Od 29 kupljenih trgovina ostalo je manje od 10… uskoro ni toliko… plaće radnici nisu dobili od studenog 2011… račun u blokadi..trgovine prazne..kraj je vrlo blizu…

ja cijelo vrijeme kupujem po malo.
Nadam se zaradi a ne samo veliki da zarade!


ja cijelo vrijeme kupujem po malo.
Nadam se zaradi a ne samo veliki da zarade!

nije majka klela muju što je kockao, nego što se vadio! [bye]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju


Evo uzeo i ja malo ovih papirića…
Jako sitno..
Čisto da mogu pratit…
Rađe ovdi nego u kladionu…hahahaha
2000-3000 se isplati kupit po ovim cijenama..
A rizik neka svatko preuzme za sebe…

I??? kako ide??? kolika je zarada???

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Evo uzeo i ja malo ovih papirića…
Jako sitno..
Čisto da mogu pratit…
Rađe ovdi nego u kladionu…hahahaha
2000-3000 se isplati kupit po ovim cijenama..
A rizik neka svatko preuzme za sebe…

I??? kako ide??? kolika je zarada???
[/quote]

pitaj ga za pola godine-godinu…pa nema zarade preko noći, zar još niste shvatili. ovdje će ovi što sada kupuju imati x10 ili x20 ako do stečaja ne dođe, ili će popušiti tu siću. to je prihvatljiv rizik, ako se mene pita.

...povijest se ponavlja...

Zašto 6. Prodaje tako jeftino, sa parsto kn može dignut cijenu ili ju želi držati nisko ???

New Report

Close