MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bez brige ljudi, kolega delboy će spasit i magmu i vas.
Nije vam bzvz u 1.000 postova objašanjavo da to vrijedi.

Kakvi su ovo igrokazi? Netko stavi nalog za prodaju 1500 dionica po 2kn tj. poklopit će istog takvog na kupnji i u zadnji trenutak miče nalog. I to nije prvi igrokaz danas na MGMA. To je neki
"Drukerus Vulgaris Domesticus".

Jadno!
[angry]

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

ti james sigurno kupuješ na veliko ispod 2kn ,ja sam rekao da imam dvjestotinjak komada i ne pumpam im cijenu da bi ja bio u plusu već ih i sam želim kupiti još po 1,5kn.Ali ljudi si ruše cijenu a bankari kupuju,a ja ne rušim nikom cijenu nit dižem.Ovo je forum ako nemaš šta za reć pametno nego svojim komentarima podj… idi.
Banke se nemogu naplatit ni 30% iz stečaja a šta su oni glupi da toliki novac odbace.Šutiš i rušiš cijenu dionica i zajedno sa vlasnikom kupuješ jeftino + što dobiješ u dogovoru s vlasnikom i kad kao saniraš firmu i poraste cijena riješiš se dionica i profitiraš.Pa čovjek ako nema za vratit kredit banka mu ponudi veći minus i veći kredit da bi više dobila od njega.Ti kao da si od jučer.Još će se i uklopit u onaj linićev plan za zadržavanje zaposlenika i sprečavanje stečaja.
To je moje mišljenje kupio sam ih po 3 i sitno a još ću ako padnu oko 1,5kn a nedam bez 5-6kn.
A ako propadnu što ne vjerujem jebeš 700kn.

E pa vidiš hafid uzmeš 2 acounta i prodaješ sam sebi i rušiš cijenu nas malih!

Ako neko nanjuši pozitivan ishod kod Magme, ovim likovima na 2 kune neće više biti do zahebancije, ali doista ne kužim interes prodaje na 2 kune" dijete vrati tati dionice i idi gledaj crtiće!"

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Naručen članak u poslovnim novinama.

U pravo vrijeme za širenje panike, no već mnogo puta viđen obrazac ponašanja pa nema uzbuđenja.

Sretno svima koji vjerujete u Magmu, vrlo ste hrabri.

I ja sam jedan od hrabrih. Ili pobjednik ili gubitnik, na burzi nema kompromisa.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

najgori su panični ispadi prodaje 😉
kako sad ponuda raste kad niko nespušta cijenu.

Ma ove šugave drazbe uravnotezenja su najgora stvar koju je ZSE smislila ikad.
Koliko se još mora puta u praksi dokazati da je to sredstvo najgore moguće manipulacije trgovanja da bi oni to ukinuli ?

Zato nam i je stanje na ZSE ovako kakov je…
Sve pršti od sposobnih ljudi, GADI MI SE!!!

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

ajde barem nešto do sam im malo posla, kada se već vole igrati [thumbsup]

pepe7

Titulus kupio 200 komada i sada je ovdje glavni 🙂

Ja prodao nekoliko tisuća da se ne borim sa ovima od par sto komada


Sretno svima koji vjerujete u Magmu, vrlo ste hrabri.

Nisu hrabri, pohlepni su.

New Report

Close