MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





žao ti je što nisi ušao na 2,75 pa sada kukaš i laprdaš. ovdje ima itekako emocija, a ponajviše emocije zvane strah od ispadanja sapuna….nadam se da si razumio.

Ne lupetaj… dugo sam u Magmi i počeo sam je kupovati od 18 kn…. pa sve do 3 … prosjek mi je malo veći od sadašnje cijene… samo sam realan i prihvaćam rizik koji preuzimam… neko je već sad omastio brk za 100% i neka je … ja imam svoj target za Magmu već unaprijed određen, naravno on vrijedi samo u slučaju da firma opstane…

Ako se iz ičijih komentara pojavljaju emocije…to su tvoji.
[/quote]
smiješan si. uopće nisi shvatio o čemu govorim.
[/quote]
Kolega, od koje vi ono cijene navijate za rast Magme? To da vi nakon svega nekome kazete da je smijesan je kao da Nives Celzijus prigovara Minei da lose pjeva.
[/quote]

ne razumijem vaš odgovor niti uz najbolju volju. ali pretpostavljam da doma i u svojoj škodi slušate narodni radio na kojem se pušta takva muzika.

...povijest se ponavlja...

Previše je negativnih ljudi na toj burzi, nije ni čudno da smo u banani, još se dobro držimo.
Svi samo drukaju, paničare i onda se čude zašto su im portfelji 50% u minusu.

@mimo
Čemu čuđenje,normalno da će biti negativiteta ,kad su ulagači ma koliko nisko kupovali i dalje u debelim minisima ,a kako stvari stoje i dalje će biti tako.

Svi važniji i jači igrači lagano napuštaju ovu ako je možemo nazvati burzu,dovoljno je pogledati promete i priča završena.


"…no po svemu sudeći važniji je Goranko Fižulić, koji za rad u Upravnom odboru fonda ima godišnju naknadu 25 tisuća eura…"[/b]
http://www.057info.hr/gospodarstvo/2011-09-21/udarili-hipoteku-na-nauta-lamjanu-kako-bi-kupovali-zemlju-samostana-dajla

Sto nije ono neki gle čuda Jupiter fond dokapitalizirao magmu prije X godina? Sto nije proficio vlasnik Jupiter adria fonda?, sto nije lord crewdson član no magme i član no jupitera? Sto nije fuzilic član istog toga? Tko je ono osnivač tido d.o.o? Koliko je ono magma dužna? Koliko ono ima imovine? Pametnome dosta. 🙂

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Svi važniji i jači igrači lagano napuštaju ovu ako je možemo nazvati burzu,dovoljno je pogledati promete i priča završena.

Dali netko zna šta rade institucije sistema HANFA , Sud , u odnosu na MGMA i Fižulića ?
Hoće li Fižulić (i suvlasnici) odgovarati što su uništili takvu tvrtku ?

.


Previše je negativnih ljudi na toj burzi, nije ni čudno da smo u banani, još se dobro držimo.
Svi samo drukaju, paničare i onda se čude zašto su im portfelji 50% u minusu.

Lijepo ti je kolega forux opisao prekjučer što će se ovdje dogoditi i što se događa. Ovdje ste u igri samo vas par koji trgujete među sobom, mi ostali tek tu i tamo pogledamo semafor bez uključivanja u igru….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Previše je negativnih ljudi na toj burzi, nije ni čudno da smo u banani, još se dobro držimo.
Svi samo drukaju, paničare i onda se čude zašto su im portfelji 50% u minusu.

Lijepo ti je kolega forux opisao prekjučer što će se ovdje dogoditi i što se događa. Ovdje ste u igri samo vas par koji trgujete među sobom, mi ostali tek tu i tamo pogledamo semafor bez uključivanja u igru….
[/quote]
Tako i treba, pratite semafor, trebate nam kasnije

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Vidi se da ne želi svatko prodavat Magmu bez obzira na ove bezobzirne drukere.

Strpljen – spašen

Zagrebačka burza: Magma dobitnik dana
21.10.2011

Dobitnik dana je dionica Magme (MGMA-R-A) koja bilježi rast od 10,82 posto, na 4,20 kuna, uz 27 tisuća kuna ostvarenog prometa. Uprava Magme je početkom tjedna objavila da je u sklopu plana restrukturiranja Društva ponudila ulazak banaka u vlasništvo Magme u zamjenu za dug.

http://www.indikator.ba/ekonomija/trziste-kapitala/4896-zagrebaka-burza-magma-dobitnik-dana

Magma: Do kraja mjeseca očekujemo odgovore banaka

"Upravo iz razloga što je društvo konstantno u intezivnim pregovorima oko deblokade računa s ključnim vjerovnicima i što se intezivno radilo na izradi plana kojem je krajnji cilj zaštita interesa svih vjerovnika i očuvanje opstojnosti društva, Uprava nije postupala sukladno čl. 4. st. 10 Stečajnog zakona i podnijela prijedlog za otvaranje stečaja, jer je detaljnom analizom mogućih scenarija ocijenjeno kako su interesi velikog broja vjerovnika u scenariju stečaja nezaštićeni, dok im se u scenariju predloženim planu koji je Uprava upravo predstavila financijskim institucijama, osigurava bolja zaštita interesa i omogućava opstojnost daljnjeg poslovanja, ističu iz Magme. "

http://www.poslovni.hr/vijesti/magma-do-kraja-mjeseca-ocekujemo-odgovore-banaka-188605.aspx

Dobro pročitajte citat iz teksta pa sami zaključite da li se vjerovnicima isplati poslati Magmu u stečaj.

Toliko od mene!

244.734 dionica na kupnji

daj mimo ne blamiraj se….pogledaj na kojoj cijeni je ta "kupnja"

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close