MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


žao ti je što nisi ušao na 2,75 pa sada kukaš i laprdaš. ovdje ima itekako emocija, a ponajviše emocije zvane strah od ispadanja sapuna….nadam se da si razumio.

Ne lupetaj… dugo sam u Magmi i počeo sam je kupovati od 18 kn…. pa sve do 3 … prosjek mi je malo veći od sadašnje cijene… samo sam realan i prihvaćam rizik koji preuzimam… neko je već sad omastio brk za 100% i neka je … ja imam svoj target za Magmu već unaprijed određen, naravno on vrijedi samo u slučaju da firma opstane…

Ako se iz ičijih komentara pojavljaju emocije…to su tvoji.



žao ti je što nisi ušao na 2,75 pa sada kukaš i laprdaš. ovdje ima itekako emocija, a ponajviše emocije zvane strah od ispadanja sapuna….nadam se da si razumio.

Ne lupetaj… dugo sam u Magmi i počeo sam je kupovati od 18 kn…. pa sve do 3 … prosjek mi je malo veći od sadašnje cijene… samo sam realan i prihvaćam rizik koji preuzimam… neko je već sad omastio brk za 100% i neka je … ja imam svoj target za Magmu već unaprijed određen, naravno on vrijedi samo u slučaju da firma opstane…

Ako se iz ičijih komentara pojavljaju emocije…to su tvoji.
[/quote]

smiješan si. uopće nisi shvatio o čemu govorim.

...povijest se ponavlja...




žao ti je što nisi ušao na 2,75 pa sada kukaš i laprdaš. ovdje ima itekako emocija, a ponajviše emocije zvane strah od ispadanja sapuna….nadam se da si razumio.

Ne lupetaj… dugo sam u Magmi i počeo sam je kupovati od 18 kn…. pa sve do 3 … prosjek mi je malo veći od sadašnje cijene… samo sam realan i prihvaćam rizik koji preuzimam… neko je već sad omastio brk za 100% i neka je … ja imam svoj target za Magmu već unaprijed određen, naravno on vrijedi samo u slučaju da firma opstane…

Ako se iz ičijih komentara pojavljaju emocije…to su tvoji.
[/quote]
smiješan si. uopće nisi shvatio o čemu govorim.
[/quote]
Kolega, od koje vi ono cijene navijate za rast Magme? To da vi nakon svega nekome kazete da je smijesan je kao da Nives Celzijus prigovara Minei da lose pjeva.

@frckavi

Ovo je stvarno jaka usporedba Nives protiv Minee, za ovo doista nisam kompetentan, doista ne znam koja je bolja [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Igre na bidu …potrebno pripaziti!

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Kako vam se isplati prodavat po 5, kad bi za dva dana mogla bit preko 6?

eto mimo o cemu sam ti pricao
danas sam kupio zadnjih 5000 i sad cemo vidjeti kolika je zelja za ovom dionicom, a i vjera u nju.

ccc…slabo je to, nema tu pravih kockara


Kako vam se isplati prodavat po 5, kad bi za dva dana mogla bit preko 6?

kak ti se ne da prodat po 5 kad bi za 2 dana MGMA mogla OPET biti po 2,5-3 kn?



Kako vam se isplati prodavat po 5, kad bi za dva dana mogla bit preko 6?

kak ti se ne da prodat po 5 kad bi za 2 dana MGMA mogla OPET biti po 2,5-3 kn?
[/quote]
ili za 5 dana 20? Moje nisu niti izložene

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

"…no po svemu sudeći važniji je Goranko Fižulić, koji za rad u Upravnom odboru fonda ima godišnju naknadu 25 tisuća eura…"[/b]
http://www.057info.hr/gospodarstvo/2011-09-21/udarili-hipoteku-na-nauta-lamjanu-kako-bi-kupovali-zemlju-samostana-dajla


A zašto onda raste!?

Mimo je imak u pravu!

raste zato jer vi koji ste već unutra kupujete da smanjttie prosjek i još se više zakopavate unutra! pitanje je samo tko će od vas to prvi skužiti i zbrisati van iskrcavši se po ostalim kompanjonima na kupnji!
[/quote]

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Kako vam se isplati prodavat po 5, kad bi za dva dana mogla bit preko 6?

kak ti se ne da prodat po 5 kad bi za 2 dana MGMA mogla OPET biti po 2,5-3 kn?
[/quote]

Jer sam 40% u minusu 🙂

New Report

Close