MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jok mimo…ne ce nista rasti do bilo kakve vijesti
kupovao sam kockarski ovih dana 8906 kom i zaokruzio.
A sada kom obojci, a kom opanci.
nemam nikakvu informaciju.
…i da…prpa me.
a opet, tko ne riskira….

A zašto onda raste!?

Mimo je imak u pravu!

Mislim da se pripremaju startne pozicije za pozitivno rješenje, a onda slijedi jako lijepi plus

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

nitko sretniji od mene prijatelju mimo jer si u pravu

nitko sretniji od mene prijatelju mimo jer si u pravu

Samo nemoj još prodavati 🙂

A zašto onda raste!?

Mimo je imak u pravu!

raste zato jer vi koji ste već unutra kupujete da smanjttie prosjek i još se više zakopavate unutra! pitanje je samo tko će od vas to prvi skužiti i zbrisati van iskrcavši se po ostalim kompanjonima na kupnji!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!


A zašto onda raste!?

Mimo je imak u pravu!

raste zato jer vi koji ste već unutra kupujete da smanjttie prosjek i još se više zakopavate unutra! pitanje je samo tko će od vas to prvi skužiti i zbrisati van iskrcavši se po ostalim kompanjonima na kupnji!
[/quote]
Kolega imate druge izuzetno perspektivne dionice po pristupačnim cijenama, istina je jedino da nisu pale 99% kao Magma

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

a vidi panike [lol]

aaaaaargggghhhh

bravo skeletone, bravo


A zašto onda raste!?

Mimo je imak u pravu!

raste zato jer vi koji ste već unutra kupujete da smanjttie prosjek i još se više zakopavate unutra! pitanje je samo tko će od vas to prvi skužiti i zbrisati van iskrcavši se po ostalim kompanjonima na kupnji!
[/quote]

potpuno si u pravu. iskrcat ćemo se tebi na oko 30-40 kuna….zašto sada prodavati kad je moguće rješenje na vidiku. zar će banke pustiti magmu da ode u povijest? čisto sumnjam. previše su uložile u nju da bi je pustile da propadne. ovo se mora izvući iz krize.

...povijest se ponavlja...



A zašto onda raste!?

Mimo je imak u pravu!

raste zato jer vi koji ste već unutra kupujete da smanjttie prosjek i još se više zakopavate unutra! pitanje je samo tko će od vas to prvi skužiti i zbrisati van iskrcavši se po ostalim kompanjonima na kupnji!
[/quote]

potpuno si u pravu. iskrcat ćemo se tebi na oko 30-40 kuna….zašto sada prodavati kad je moguće rješenje na vidiku. zar će banke pustiti magmu da ode u povijest? čisto sumnjam. previše su uložile u nju da bi je pustile da propadne. ovo se mora izvući iz krize.

Imam Magmu, ali tvoja zadnja rečenica zvuči kao argument malog djeteta!

Ništa se ne mora … osim umrijeti…I nije da su uložile svoj novac… tako da… to nisu argumenti. Jedini argument koji priznajem je da je Magma stanoviti BRAND i trenutno je jedino to što je drži na životu … Kakvu je ponudu i plan dao Fižulić to ne znamo i samo o tome ovisi njena budućnost. Vjerovnici moraju naći interes inače…boli ih briga. Nema tu emocija.
[/quote]

žao ti je što nisi ušao na 2,75 pa sada kukaš i laprdaš. ovdje ima itekako emocija, a ponajviše emocije zvane strah od ispadanja sapuna….nadam se da si razumio.

...povijest se ponavlja...

Ja sam danas malo nadokupio pa šta bude 🙂

New Report

Close