MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da se povučete sa aska, cijena bi lakše rasla

Pozitivna blokada :p

Magma će čekićem porazbijati sve iluzije…

Brand se ne može uništiti, to je "GOODWILL"

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

jok mimo…ne ce nista rasti do bilo kakve vijesti
kupovao sam kockarski ovih dana 8906 kom i zaokruzio.
A sada kom obojci, a kom opanci.
nemam nikakvu informaciju.
…i da…prpa me.
a opet, tko ne riskira….

Ti si barem kupio jeftino 🙂

Vaš link

Otvoren novi dućan [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

jedno se mora priznati ovom fižuliću…krvavo se bori za opstanak. a mi smo već blizu 5 kuna….skoro 100% rasta u nekoliko dana….Samo neka nastavi tako i dalje…

...povijest se ponavlja...


jedno se mora priznati ovom fižuliću…krvavo se bori za opstanak. a mi smo već blizu 5 kuna….skoro 100% rasta u nekoliko dana….Samo neka nastavi tako i dalje…

Nije da nije bitno, ali mišljenja sam Magma može raditi jako dobro, naravno ne kao prije, ali dućani na pravim lokacijama, dobra opskrbljenost robom će sigurno dati dobar rezultat baš zato što nemaju dostojnu konkurenciju. Po meni je HGSP u puno težoj situaciji, a njemu su banke izašle u susret

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



jedno se mora priznati ovom fižuliću…krvavo se bori za opstanak. a mi smo već blizu 5 kuna….skoro 100% rasta u nekoliko dana….Samo neka nastavi tako i dalje…

Nije da nije bitno, ali mišljenja sam Magma može raditi jako dobro, naravno ne kao prije, ali dućani na pravim lokacijama, dobra opskrbljenost robom će sigurno dati dobar rezultat baš zato što nemaju dostojnu konkurenciju. Po meni je HGSP u puno težoj situaciji, a njemu su banke izašle u susret
[/quote]

slažem se. pričati o bofl robi iz kine je smiješno kad je većina tekstila iz kine. za tekstil treba ti samo dobar dizajn proizvoda (to magma ima) i dobra lokacija (to isto tako ima). A što se igračaka tiče – one idu kao lude gdje god i kad god jer na klincima se ne štedi.

...povijest se ponavlja...


slažem se. pričati o bofl robi iz kine je smiješno kad je većina tekstila iz kine. za tekstil treba ti samo dobar dizajn proizvoda (to magma ima) i dobra lokacija (to isto tako ima). A što se igračaka tiče – one idu kao lude gdje god i kad god jer na klincima se ne štedi.

samo da se nadovežem – radim u firmi sa dosta žena i kad se priča o rođendanima i slično gdje treba kupiti igračke, trenirkice i slične pi*darije onda se najčešće spominje magma. zanimljivo, niti one2play niti plac niti NAMA već baš magma. mislim, ako ne podebljaju asortiman neće to još dugo trajati ali još uvijek je ona u mislima.

PS – iako imam ponešto magme ovo nije drukanje.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.



slažem se. pričati o bofl robi iz kine je smiješno kad je većina tekstila iz kine. za tekstil treba ti samo dobar dizajn proizvoda (to magma ima) i dobra lokacija (to isto tako ima). A što se igračaka tiče – one idu kao lude gdje god i kad god jer na klincima se ne štedi.
[/quote

samo da se nadovežem – radim u firmi sa dosta žena i kad se priča o rođendanima i slično gdje treba kupiti igračke, trenirkice i slične pi*darije onda se najčešće spominje magma. zanimljivo, niti one2play niti plac niti NAMA već baš magma. mislim, ako ne podebljaju asortiman neće to još dugo trajati ali još uvijek je ona u mislima.

PS – iako imam ponešto magme ovo nije drukanje.


da magma je definitivo bila simbol za igračke, zapravo vise Limac.,ali ok znalo se da je to magma.
Ipak je 20 god stvaran taj brand. Šteta bi bilo da se ugasi.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

lijepo ovo raste na malim prometima. idealno. samo neka tako nastavi. ipak je ovo prava firma sa mirovincima u vlasničkoj strukturi. bilo bi vrijeme da i oni počnu braniti svoju investiciju

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

New Report

Close