MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Na kojoj cijeni bi vam bila Magma atraktivna?

Samo nemojte pisati 0 kuna

Pogledajte si trenutno poznati te javni BVPS Magme:
http://www.mojedionice.com/fund/dionica.aspx?sifSim=MGMA-R-A

[/quote]

A moj ZZtop šta si ti optimističan zadnje vrijeme,pa baš na svim dionicama.

bit će bolje................

kolega deliboy,

Onda se nemoj hvaliti jer ispada da si znao. Nagađao si i slučajno pogodio. Tako reci i sve 5 dječače, a ne preuzimati zasluge za nešto što s tobom nema veze. Ti si, kao i mnogi na drugim dionicama, samo sretno pogodio i to je sve. Kristalnu kuglu očito nemaš, info nisi imao – dakle sreća. Sretno i tebi dalje i ne moraš navraćati ovamo. Ionako je sve otišlo u pm.

AKO MOGU IZDVOJITI ; dječače – kristalna kugla – pm ako je to riječnik jednog gospodina…pih

ps glavu gore, duboko udahni – izdahni, bez razočaranja –
-gledaj deliboy druge pikove, okreni se novim investicijskim razmišljanjima, napravi presjek na nekim gubitcima i okreni novu stranicu, koliko vidim na forumu ima nekoliko kvalitetnih investitora – trejdera…pa ponekad i oni mogu poslužit za orjentaciju

ps Možda ću neke razveselit i meni je nešto nasreću sitno kapitala zarobljeno u HRBSu

laku i mirnu noć

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Nije Magma za svakoga 🙂

…a taman sam zel onih 230 komada pred zatvaranje.
Koje sam sreće, ova dijonica ide bar na 1, 1.5…
[/quote]

Zašto baš na 1, 1.5?
Možda ide na 4

Kakva je ovo sramota. Dvoje troje ljudi sa ukupnim budžetom od 15k kuna i prihvatljivim gubicima od 20% rokaju cijenu dionice za ukupnih 60% i vrte se ukrug. HANFA gleda i ne reagira?! Mislim da je ovo stvarno kraj Magme … bio bi stampedo i rokanje uz promet da se smrzneš… Ovakav dogovoreni dumping cijene već dugo nije viđen…Kad promet bude 500 k kuna uz konstantan pad … onda ću se zabrinuti… Ovo sada je jedna velika komedija…


Kakva je ovo sramota. Dvoje troje ljudi sa ukupnim budžetom od 15k kuna i prihvatljivim gubicima od 20% rokaju cijenu dionice za ukupnih 60% i vrte se ukrug. HANFA gleda i ne reagira?! Mislim da je ovo stvarno kraj Magme … bio bi stampedo i rokanje uz promet da se smrzneš… Ovakav dogovoreni dumping cijene već dugo nije viđen…Kad promet bude 500 k kuna uz konstantan pad … onda ću se zabrinuti… Ovo sada je jedna velika komedija…

Događe se to na još par dionica, međutim Samodol se u zadnje vrijeme razbudio i mislim da se netko poigrava s vatrom

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

I sa zatvorenim očima se vidi da je to umjetno spuštena cijena.
to prodaju oni najmanji špekulanti koji ne mogu kontrolirati paniku.

Ne vidim što imaš od toga da prodaš 40 ili 400 dionica Magme po ovim cijenama, pa ako ode na 6 kn to je rast od 100 %, ak propadne sa ovih razina i ne možeš puno izgubiti… [cool]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


Ne vidim što imaš od toga da prodaš 40 ili 400 dionica Magme po ovim cijenama, pa ako ode na 6 kn to je rast od 100 %, ak propadne sa ovih razina i ne možeš puno izgubiti… [cool]

S obzirom na transakcije koje prosječno iznose 100 kom ili 300 kuna, mislim da se namjerno prebacuje da bi se ostale dioničare navuklo na prodaju i to samo zato što su barem za sada OMF-ovi samo promatrači.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

nema ovdje više nikakvih špekulacija.firma je roknula, a sa njom svi mali dioničari.


nema ovdje više nikakvih špekulacija.firma je roknula, a sa njom svi mali dioničari.

Veselo bi odjeknulo da je silno ulaganje naših mirovinaca završilo na nuli, nema šanse, ovdje će još biti svega

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


nema ovdje više nikakvih špekulacija.firma je roknula, a sa njom svi mali dioničari.

Iz neba u rebra i ostao živ.
Pao sa kruške i ovdje došao solit pamet, a pojma o pojmu nemaš

Promjena u TOP 10!

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1.
PREININGER FIŽULIĆ BISERKA
2.464.129 36,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
PBZ D.D.
1.904.828 28,12 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND
501.830 7,41 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIŽULIĆ GORANKO
325.760 4,81 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5.
PBZ D.D.
299.164 4,42 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6.
PBZ D.D.
246.046 3,63 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7.
MAGMA D.D. (1/1)
142.355 2,10 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND
86.524 1,28 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9.
MARKOVIĆ NENAD
61.648 0,91 Osnovni račun SESVETE, HRVATSKA
10.
JELAVIĆ-ŠAKO MLADEN
20.134 0,30 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA

Ukupno: 89,34

New Report

Close