MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[/quote]

Pogledajte si trenutno poznati te javni BVPS Magme:
http://www.mojedionice.com/fund/dionica.aspx?sifSim=MGMA-R-A
[/quote]

Po tome bi HGSP trebao samo padat, a ne rast.
BVPS nije toliko bitan za špekulacije

već smo govorili da bi book trebao biti puno veći jer magma ne uračunava neke firme kćeri koje nose najjače poslove. trebalo bi pozvati upravu da se konačno očituje što je sve u book-u ili neka naprave novi prospekt za dioničare. ovako nema smisla nagađati je li ovo realan book ili nije. no, ionako sada book nije bitan nego magma mora stati na noge.

...povijest se ponavlja...


Na kojoj cijeni bi vam bila Magma atraktivna?

Samo nemojte pisati 0 kuna

Nema te cijene,šeta novaca za ovo.

Gotovo sve trgovine su im zatvorene barem u Zagrebu, dugovi enormni, kamate rastu..

Neznam zašto se sa dionicom uopće više trguje na ZSEu!

ps Sjeća li se kolega deliboy što sam mu pri cjeni 15,00 kn savjetovao!?

sretno

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Gotovo sve trgovine su im zatvorene barem u Zagrebu, dugovi enormni, kamate rastu..

Neznam zašto se sa dionicom uopće više trguje na ZSEu!

ps Sjeća li se kolega deliboy što sam mu pri cjeni 15,00 kn savjetovao!?

sretno

sjeća se i srećom je sve dokumentirano pa se možda time netko pozabavi. bit će da radiš u fondu koji je ovo srušio na ove smiješne razine…nemoj se još time hvaliti. ti i tebi slični uništili ste ZSE. pitam se samo kako se mislite izvući iz enormnih minusa koje ste pričinili ulagačima. misliš li da će ljudi samo sjediti i čekati da im povratite novce?

...povijest se ponavlja...

Samo vi drukajte na dole, nece MGM u stjecaj, ja dokupio jucer, a i danas cu se staviti na bid.Ovo je odlicna prilika, kad se stvari srede, ide to preko 20 kn.Neko se gadno igra sa tom dionicom, puno bi tu bilo posla za Samodola. Pozdrav svima u MGM, idem malo u kupovinu sada: http://shop.magma.hr/Home.aspx
[thumbsup]

Ne tiče se direktno Magme, ali indirektno i te kako:

Govoreći o slučaju Belje, Samodol kaže kako nitko nije htio pročitati Rješenje za objavu ponude do kraja i vidjeti da se pred kraj rješenja navodi i sudski postupak u vezi ništetnosti Odluke Belja o povećanju temeljnog kapitala, koji je završio tek u svibnju ove godine, a koji je bio prethodno pitanje o kojem je ovisila obveza iz Hanfina Rješenja.

Dakle ovo je bilo za Belje, što je sa Magmom?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Samo vi drukajte na dole, nece MGM u stjecaj, ja dokupio jucer, a i danas cu se staviti na bid.Ovo je odlicna prilika, kad se stvari srede, ide to preko 20 kn.Neko se gadno igra sa tom dionicom, puno bi tu bilo posla za Samodola. Pozdrav svima u MGM, idem malo u kupovinu sada: http://shop.magma.hr/Home.aspx
[thumbsup]

http://shop.magma.hr/Products.aspx#!ax;cid=
tel- 062 062 062
Pokušajte nešto naruciti,ja ih ne mogu dobiti na tel. Nitko se ne javlja. [yawn]



Gotovo sve trgovine su im zatvorene barem u Zagrebu, dugovi enormni, kamate rastu..

Neznam zašto se sa dionicom uopće više trguje na ZSEu!

ps Sjeća li se kolega deliboy što sam mu pri cjeni 15,00 kn savjetovao!?

sretno

sjeća se i srećom je sve dokumentirano pa se možda time netko pozabavi. bit će da radiš u fondu koji je ovo srušio na ove smiješne razine…nemoj se još time hvaliti. ti i tebi slični uništili ste ZSE. pitam se samo kako se mislite izvući iz enormnih minusa koje ste pričinili ulagačima. misliš li da će ljudi samo sjediti i čekati da im povratite novce?

[/quote]

Srećom dobro sam raspoložen pa neću poduzimati daljnje pravne korake.

1. Financijska idustrija nije mi kor biz, već građevina
2. Apsolutno nikakvu info nisam imao glede MAGME, osim što sam znao da će se kriza sigurno produbiti i da će između ostalih i ova dionica upast u još veće probleme, samo sam malo drugčije razmišljao od tebe
3. Sad kad smo konačno u depresiji misliš li da će MAGMA rasti
4. Žao mi je umirovljenika koji su izgubili svoje novce
5. Sretno i bez panike

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE




Gotovo sve trgovine su im zatvorene barem u Zagrebu, dugovi enormni, kamate rastu..

Neznam zašto se sa dionicom uopće više trguje na ZSEu!

ps Sjeća li se kolega deliboy što sam mu pri cjeni 15,00 kn savjetovao!?

sretno

sjeća se i srećom je sve dokumentirano pa se možda time netko pozabavi. bit će da radiš u fondu koji je ovo srušio na ove smiješne razine…nemoj se još time hvaliti. ti i tebi slični uništili ste ZSE. pitam se samo kako se mislite izvući iz enormnih minusa koje ste pričinili ulagačima. misliš li da će ljudi samo sjediti i čekati da im povratite novce?

[/quote]

Srećom dobro sam raspoložen pa neću poduzimati daljnje pravne korake.

1. Financijska idustrija nije mi kor biz, već građevina
2. Apsolutno nikakvu info nisam imao glede MAGME, osim što sam znao da će se kriza sigurno produbiti i da će između ostalih i ova dionica upast u još veće probleme, samo sam malo drugčije razmišljao od tebe
3. Sad kad smo konačno u depresiji misliš li da će MAGMA rasti
4. Žao mi je umirovljenika koji su izgubili svoje novce
5. Sretno i bez panike

[thumbsup]
[/quote]

Onda se nemoj hvaliti jer ispada da si znao. Nagađao si i slučajno pogodio. Tako reci i sve 5 dječače, a ne preuzimati zasluge za nešto što s tobom nema veze. Ti si, kao i mnogi na drugim dionicama, samo sretno pogodio i to je sve. Kristalnu kuglu očito nemaš, info nisi imao – dakle sreća. Sretno i tebi dalje i ne moraš navraćati ovamo. Ionako je sve otišlo u pm.

...povijest se ponavlja...

Nije Magma za svakoga 🙂


Nije Magma za svakoga 🙂

…a taman sam zel onih 230 komada pred zatvaranje.
Koje sam sreće, ova dijonica ide bar na 1, 1.5…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close