MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakva god da je Magma…ovakva ili onakva…sviđa mi se što promtno reagiraju i očituju se na razne…hm…nazovimo to patke!


Kakva god da je Magma…ovakva ili onakva…sviđa mi se što promtno reagiraju i očituju se na razne…hm…nazovimo to patke!

Je, uprava je fantastična. Ne samo da im je stalo do poslovanja, već prvenstveno do dioničara.

A tržište će to zasigurno nagraditi 50postotnim skokom.

Sa dvije na tri kune po dionici na prometu od 900 kuna.



Kakva god da je Magma…ovakva ili onakva…sviđa mi se što promtno reagiraju i očituju se na razne…hm…nazovimo to patke!

Je, uprava je fantastična. Ne samo da im je stalo do poslovanja, već prvenstveno do dioničara.

A tržište će to zasigurno nagraditi 50postotnim skokom.

Sa dvije na tri kune po dionici na prometu od 900 kuna.
[/quote]
Ako dotični partner bude morao isplatiti ono što je trebao, a radi se o milijunima eura, skok će biti malo znatniji od 50%, a samim time i promet. Evo ja skulirano gledam u svoj minus od 20%

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Kakva god da je Magma…ovakva ili onakva…sviđa mi se što promtno reagiraju i očituju se na razne…hm…nazovimo to patke!

Je, uprava je fantastična. Ne samo da im je stalo do poslovanja, već prvenstveno do dioničara.

A tržište će to zasigurno nagraditi 50postotnim skokom.

Sa dvije na tri kune po dionici na prometu od 900 kuna.
[/quote]

Intonacija posta nije bila ni u pozitivnom ni u negativnom tonu što se tiče poslovanja, uprave i slično…nego samo mišljenje u vezi očitovanja!

ponašanje ove dionice nije baš normalno. ajde, neka je pala, ali da i dalje pada – to je suludo. bit će da naše penzije idu u vjetar….što ne dignu na 20-50 kn pa prodaju? fondovi to mogu, ali ne žele. pitajte se zašto?

...povijest se ponavlja...




Kakva god da je Magma…ovakva ili onakva…sviđa mi se što promtno reagiraju i očituju se na razne…hm…nazovimo to patke!

Je, uprava je fantastična. Ne samo da im je stalo do poslovanja, već prvenstveno do dioničara.

A tržište će to zasigurno nagraditi 50postotnim skokom.

Sa dvije na tri kune po dionici na prometu od 900 kuna.
[/quote]
Ako dotični partner bude morao isplatiti ono što je trebao, a radi se o milijunima eura, skok će biti malo znatniji od 50%, a samim time i promet. Evo ja skulirano gledam u svoj minus od 20%
[/quote]
To je dakle ta slamčica za koju ste se uhvatili. Po meni, veća je vjerojatnost da Goranko Fižulić kao pravna osoba uplati 10 loto-listića i dobije, nego da dotični partner isplati te navodne milijune. A do tad, čini mi se da MGMA još uvijek nije neke tamo komercijalne papire isplatila?

Društvo je, tako je pisalo u službenom dopisu na ZSE, očekivalo deblokadu računa za deset dana, a to je bilo prvog srpnja. Koliko po njima dan ima sati, 240?





Kakva god da je Magma…ovakva ili onakva…sviđa mi se što promtno reagiraju i očituju se na razne…hm…nazovimo to patke!

Je, uprava je fantastična. Ne samo da im je stalo do poslovanja, već prvenstveno do dioničara.

A tržište će to zasigurno nagraditi 50postotnim skokom.

Sa dvije na tri kune po dionici na prometu od 900 kuna.
[/quote]
Ako dotični partner bude morao isplatiti ono što je trebao, a radi se o milijunima eura, skok će biti malo znatniji od 50%, a samim time i promet. Evo ja skulirano gledam u svoj minus od 20%
[/quote]
To je dakle ta slamčica za koju ste se uhvatili. Po meni, veća je vjerojatnost da Goranko Fižulić kao pravna osoba uplati 10 loto-listića i dobije, nego da dotični partner isplati te navodne milijune. A do tad, čini mi se da MGMA još uvijek nije neke tamo komercijalne papire isplatila?

Društvo je, tako je pisalo u službenom dopisu na ZSE, očekivalo deblokadu računa za deset dana, a to je bilo prvog srpnja. Koliko po njima dan ima sati, 240?
[/quote]
pa zar ovo… ništa neverbalno ne govori…
http://www.mojedionice.com/fund/dionica.aspx?sifSim=MGMA-R-A


što ne dignu na 20-50 kn pa prodaju? fondovi to mogu, ali ne žele. pitajte se zašto?

Znam ja, znam ja! Čekaju da ti skupiš dovoljno novca…

Ljudi, kolika je po vašem mišljenju šansa da se Magma izvuče iz problema?


ponašanje ove dionice nije baš normalno. ajde, neka je pala, ali da i dalje pada – to je suludo. bit će da naše penzije idu u vjetar….što ne dignu na 20-50 kn pa prodaju? fondovi to mogu, ali ne žele. pitajte se zašto?

G. Delboy ja vjerujem da vi kao stari burzovni lisac znate sve te fondovske fore.
Pa baš me zanima da fondovi to i dignu na 50 kn tko bi to kupovao osim vas?

Meni je nekako logičnije da s objavom stečaja ova dionica ide prema 1-2 kn. Biti će volitabilno isto kao i na Đakovštini to voli i zna moći će fino trejdat s iznosom do 10 000 kn, onako baš za gušt!

@lebowski

Uf evo još jedan dobročinitelj bez interesa. Vi imate pravo ja na svoje mišljenje i to ne mora biti jedini razlog za porast cijene, po meni još uvjek imaju puno veće šanse od HGSP, a vidite da i tamo se grčevito bore da do stečaja ne dođe jer nije nikome u interesu.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@mimo najbolje vam je prodat pa su vam šanse onda 100% Lp STFACA

New Report

Close