MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ukoliko dobiju spor protiv Vučićevićeve tvrtke NCA Investment Group koji trenutno vode zbog Turbo Limacha i onih potraživanja, MAGMA bi trebala poprilično narasti. Po meni, ovo bi mogla biti dobra prilika za kupovinu

Gordon Gekko: It's all about bucks, kid. The rest is conversation


Ukoliko dobiju spor protiv Vučićevićeve tvrtke NCA Investment Group koji trenutno vode zbog Turbo Limacha i onih potraživanja, MAGMA bi trebala poprilično narasti. Po meni, ovo bi mogla biti dobra prilika za kupovinu

još jedan mezimac.


Ukoliko dobiju spor protiv Vučićevićeve tvrtke NCA Investment Group koji trenutno vode zbog Turbo Limacha i onih potraživanja, MAGMA bi trebala poprilično narasti. Po meni, ovo bi mogla biti dobra prilika za kupovinu

Pozdrav,..

Novi sam kako na forumu tako i u svijetu dionica, pa ako bi mi netko mogao odgovoriti na pitanje. Namjeravam u ponedjeljak kupiti nešto dionica INGRA-e, ne puno, stotinjak dionica. Da li je to dugoročno isplativo? Taj iznos koji bi uložio nije mi toliko bitan pa dionica može stajati i godinu – dvije što se mene tiće dok ne dosegnu neki iznos po kojoj će ih biti isplativo prodati, naravno uz pretpostavku da će rasti 🙂

Hvala unvaprijed! @ dskrtic novi ste ovdi? zanimljivo novi nick je al vi NE!


Ukoliko dobiju spor protiv Vučićevićeve tvrtke NCA Investment Group koji trenutno vode zbog Turbo Limacha i onih potraživanja, MAGMA bi trebala poprilično narasti. Po meni, ovo bi mogla biti dobra prilika za kupovinu

I za koju firmu si se odlučio? 🙂

Novo pečeni špekulant

@mimo – Magmu i Ingru pa neka stoje 🙂


@STFACA
– moram priznati da ne razumijem što si sa ovime htio reći?

Gordon Gekko: It's all about bucks, kid. The rest is conversation

Samo trebaš bit spreman na velike gubitke kao novopečeni špekulant.

sutra cu ponuditi kupnju na 4,6.
Nemam nikakvu informaciju, pa nemojte panicariti
Pozdrav!


sutra cu ponuditi kupnju na 4,6.
Nemam nikakvu informaciju, pa nemojte panicariti
Pozdrav!

A od čega paničariti, kupnje gotovo nema i dosada je bila umjetna, na sigurnoj udaljenosti, samo kao potpora iskrcaju na 4,5-5 kuna, i onda su se izmakli. Samo jedan crveni dan ili loša vijest dijeli cijenu od još nižih razina.

http://www.limun.hr/main.aspx?id=740104
Hypo leasing se upisao na Magmin logistički centar

shefsale, 07.09.2011. u 10:41

No, kao da Fižulićevim nevoljama nema kraja, jer je prema informacijama koje je dobio naš list, Hypo-leasing Kroatien stavio nedavno zabilježbu na upravno-logistički centar u Jastrebarskom budući da Magma više ne može plaćati najam. Navodno se leasing-kući već javljaju zainteresirani zakupci koji bi se uselili u Jasku. No, iz Hvpo leasinga nam nisu ni potvrdili ni demantirali tu informaciju pravdajući se poslovnom tajnom.

Vadite se ljudi dok imate na kome, kad se makne ovaj sa 4,60 nećete imat na kome se istrest, ovo je izgleda zadnja kriza na Magmi.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=37247

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Nastavno na netom zaprimljen upit kojim se traži očitovanje na današnji članak u izdanju Business.hr pod naslovom "Hypo leasing se upisao na Magmin logistički centar" ovime dajemo sljedeći komentar na navode iz članka. O pokretanju stečajnog postupka od strane društva Instalacije Ergotić Magma nema nikakvih saznanja, niti je u tom smislu zaprimila odgovarajući obavijest od strane Trgovačkog suda. Što se tiče Magminog logističkog centra, isti je financiran financijskim leasingom od strane Hypo-leasing Kroatien, te je sukladno odredbama ugovora o leasingu sklopljenog 2009 godine na rok od 15 godina, davatelj leasinga (Hypo-leasing Kroatien) vlasnik spomenutog centra sve do podmirenja svih obveza iz spomenutog ugovora, čime su navodi u članku, prema kojima je Hypo –leasing Kroatien nedavno stavio zabilježbu neistiniti.

New Report

Close