MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nekima se teško pomiriti sa činjenicom da nije sve tako crno…treba pustiti da se sve odigra bez drukanja i negativnog pisanja.

Ako treba ići gore neka ide!

Odoh ja na sunčanje! Lijepi pozdrav svima!

Baš mi je drago da je krenulo gore.Nadam se da se neće kiseliti na 5,50 – 6,00 kuna već da ode blizu 10,00kuna.
Sretno svim strpljivima koji su kupovali kao i ja po 4,50 i nešto više kuna.

Nisu strpljivi ovi koji su kupovali po 4,50 nego ovi kao ja koji su kupovali po 10,50 – 9 kn 🙂


Baš mi je drago da je krenulo gore.Nadam se da se neće kiseliti na 5,50 – 6,00 kuna već da ode blizu 10,00kuna.
Sretno svim strpljivima koji su kupovali kao i ja po 4,50 i nešto više kuna.

žblamf sutra na 4kn pre rano ste se ponadali…Lp STFACA



Ako izlaze zbog kraja Magme, nije dobro, ako moraju izlazit zbog zakona, opet nije dobro jer imaju mnogo, mnogo komada za prodaju. Budite pametni !

ako je mnogo komada uz ovu cijenu to su nikakvi novci za pokupiti ih, pa onda zbogom strašila,
mislim da je ipak nesto drugo po sridi KONAČNI OPORAVAK MAGME
[/quote]
možebitnu lovu ovdje će pokupit oni – koji mudro čekaju… a nisu sada in… a dok se vi in zbog euforije tada… uopće snađete…. oni će biti već out… oni u +, a vi u -….

@STFACA
a što misliš što bi čarobnjak iz Omahe i Soros u svezi ovog rekli/učinili/preporučili…
http://mojedionice.com/fund/dionica.aspx?sifSim=MGMA-R-A

nekužin ja ovo vi mi recite…



@STFACA

a što misliš što bi čarobnjak iz Omahe i Soros u svezi ovog rekli/učinili/preporučili…
http://mojedionice.com/fund/dionica.aspx?sifSim=MGMA-R-A

Ukoliko ta ekipa ovo razmatra, Magma je sutra ladno na 50, nego nešto ste se raspisali,dvoznamenkasta cifra bez decimala je najsigurniji ulaz, još malo sačekajte

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

znaći da čekam? ok

@Mcnha
aha… a kolko je 15% na 100.000 kn… ako se magma kupim po 1, 5, 10, 100 kn… ili se magma uopće ne kupi…

Tko će prvi popustit kupnja ili prodaja?


Tko će prvi popustit kupnja ili prodaja?

kupnja

New Report

Close