MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da tu nekim pojedincima ne paše da cijena raste. Možda bi se htjeli ukrcat niže.
Samo vi drukajte na pad.


ma ne izlaze oni ni zbog zakona ni zbog kraja magme, nego vjerojatno više ne mogu gledati minus od -95% u portfelju….oni su ulazili na preko 200 kn ako se ne varam, tako da nakon tolkih gubitaka sad im je sasvim svejedno da izgube i tih 5 kn…

Mislim da je na IPO-u bila 238 kuna, kada su mirovinci ušli, a to je malo veći pad od 95%, u svakom slučaju meni je sada vrlo simpatično za podebljanje ulaza

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Sad idu slijedeći mirovinci sa iskrcajem…..

hehee, gadno je kad zakasniš na vlak,ha? nema beda, kupovat ćeš ti lagano na 8 kn za koji dan [thumbsup]
[/quote]
a koji to vlak na nelikviduši al totalnoj-na vlak će možda zakasnit kad dnevni promet bude millju-dvi kuna…lp STFACA



ma ne izlaze oni ni zbog zakona ni zbog kraja magme, nego vjerojatno više ne mogu gledati minus od -95% u portfelju….oni su ulazili na preko 200 kn ako se ne varam, tako da nakon tolkih gubitaka sad im je sasvim svejedno da izgube i tih 5 kn…

Mislim da je na IPO-u bila 238 kuna, kada su mirovinci ušli, a to je malo veći pad od 95%, u svakom slučaju meni je sada vrlo simpatično za podebljanje ulaza
[/quote]

koji BVPS te invest sentiment onda bio… a da, da nije tada – možda u to zlatno stock doba cijena zlata za uncu bila po cca 500 USD…

ZZtop

Jesam li ja negdje naveo da ću dionice prodati po 238 kuna? To je cijena po kojoj su mirovinci ušli i to je činjenica.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Mcinha
iskreno bi volio da ih uskoro prodaš po 238, kao i ja svoj VLDS po nekadašnjih top 213… no, ruku na srce… ovo je tebi te meni trenutno nemoguća misija…. a kamoli vizija… no, iznenađenja se iznenada i nepredvidivo u pravilu uvijek dese…(kako ono vele – pas koji laje ne grize i obrnuto…) kao npr. ne tako davno umjetno medijsko/politički i ili sl. balon na KSST… dal će slijedeći biti na magmi, validusu ili xy dionici… znat ćemo uskoro… sretno tebi i svim – dioničarima ma gdje god in bili…

evo stanja TOP TEN za 30.8.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. PREININGER FIŽULIĆ BISERKA 2.464.129 36,37 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. PBZ D.D. 1.904.828 28,12 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 501.830 7,41 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIŽULIĆ GORANKO 325.760 4,81 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 299.164 4,42 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 246.046 3,63 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. MAGMA D.D. (1/1) 142.355 2,10 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 86.524 1,28 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. MARKOVIĆ NENAD 61.648 0,91 Osnovni račun SESVETE, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 31.221 0,46 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 89,50

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

evo je opet na 5 kn.

Quatro Mpn Ltd

Kupnja se pojačala za desetak tisuća komada iznad 4,75. ako se tko hoće iskrcat sad mu je prilika. ili više nema municije?

Quatro Mpn Ltd

skriveni na 5,02 vidljivo 2000 kom, ovaj je velik.

Quatro Mpn Ltd

Lijepo to ide gore 🙂


Lijepo to ide gore 🙂

Čini se da je doista lijepo krenulo [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close