MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



a po kome bi se istresao?

čini se da ima interesanata
[/quote]

ne samo da ima dosta interesenata, nego je po svemu sudeći ovim zadnjim iskrcajem u 12,28 sati završila do kraja fondovska rasprodaja MAGME [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati




a po kome bi se istresao?

čini se da ima interesanata
[/quote]

ne samo da ima dosta interesenata, nego je po svemu sudeći ovim zadnjim iskrcajem u 12,28 sati završila do kraja fondovska rasprodaja MAGME [thumbsup]
[/quote]
hm hm, prodaja vrlo šuplja? da li je moguće da je to istina?

Quatro Mpn Ltd

auuuu kako magma piči gore, do kraja tjedna na 8-9 kn?? [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje




a po kome bi se istresao?

čini se da ima interesanata
[/quote]

ne samo da ima dosta interesenata, nego je po svemu sudeći ovim zadnjim iskrcajem u 12,28 sati završila do kraja fondovska rasprodaja MAGME [thumbsup]
[/quote]

Sad idu slijedeći mirovinci sa iskrcajem, pa ne nasjedajte na ovo jer ćete plakat poslije, a došlo je već sada do velike distribucije malima, tako da ovo više nije ista dionica koja je bila. Brana bilo kakvom rastu ćete biti sami, kada si međusobno počnete uvaljivati nakon što shvatite da su fondovi prodali s dobrim razlogom.

klasična igra , samo navlačenje na bid da se malo popuni kako bi se nastavili iskipavati za koji dan ponovno.


Sad idu slijedeći mirovinci sa iskrcajem…..

hehee, gadno je kad zakasniš na vlak,ha? nema beda, kupovat ćeš ti lagano na 8 kn za koji dan [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje

@Compa
Šta te briga,neka kupuju kad im je izlazak svih fondova buy-signal…

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

@walter
fondovi su morali van zbog nedovoljne tržišne kapitalizacije (zbog pada cijene) tako da to ne znači



@walter

fondovi su morali van zbog nedovoljne tržišne kapitalizacije (zbog pada cijene) tako da to ne znači

Ako je tako, onda ima još 588000 komada za izaći sa broja 2 i 8. Sritno !

Ako izlaze zbog kraja Magme, nije dobro, ako moraju izlazit zbog zakona, opet nije dobro jer imaju mnogo, mnogo komada za prodaju. Budite pametni !

ma ne izlaze oni ni zbog zakona ni zbog kraja magme, nego vjerojatno više ne mogu gledati minus od -95% u portfelju….oni su ulazili na preko 200 kn ako se ne varam, tako da nakon tolkih gubitaka sad im je sasvim svejedno da izgube i tih 5 kn…

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!


Ako izlaze zbog kraja Magme, nije dobro, ako moraju izlazit zbog zakona, opet nije dobro jer imaju mnogo, mnogo komada za prodaju. Budite pametni !

ako je mnogo komada uz ovu cijenu to su nikakvi novci za pokupiti ih, pa onda zbogom strašila,
mislim da je ipak nesto drugo po sridi KONAČNI OPORAVAK MAGME

New Report

Close