MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/magma-jedno-investicijsko-drustvo-pokrenulo-ovrhu-pregovori-u-tijeku/ar-10329/

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Ovo je već u domeni Monty Pythona…sad je i Đakovština skuplja

Jučer u KING CROSU odlučio kupiti neku hardversku opremu za sebe i curicu – TEHNOMAXu zatvoreno, do njega TURBO LIMAČ zatvoren…..
Pita me curica tata nema više kvakvakva– reko sad je kvakvaka

ps pozdrav kolegi delyboyu

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

2,5kn je BV pa se mora tu vratiti. lijepo sam govorio iskrcajite na 9kn al kolega PLAYBOY alias Ivana kupuje li kupuje

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Ovo je već u domeni Monty Pythona…sad je i Đakovština skuplja

Da ako jedan truli HGSP može biti toliko skuplji od Magme ovo je stvarno komedija. Magma bar ima šansu kakvu takvu i ja sam unutra zato što sam djelom špekulant

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


2,5kn je BV pa se mora tu vratiti. lijepo sam govorio iskrcajite na 9kn al kolega PLAYBOY alias Ivana kupuje li kupuje

Ti nisi ništa bolji … trebalo bi te strpat u zatvor…

Evo u Magmi kupio neke jeftine papuče i normalno platio karticom.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@ Perilja
Slažem se treba rehabilitirati Goli Otok i prvo poslat sve bankare i špekulante.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Evo u Magmi kupio neke jeftine papuče i normalno platio karticom.

Ocekuje se strelovit rast dionice radi znatnog povecanja Magminog profita.

Krepat ma ne molat.

A da!!?
A kada to?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Pa vidis da je S400 kupio slape. Pari mi se da im je to udvostrucilo dnevni promet.

Krepat ma ne molat.

Ove transakcije na 5,70 po 100-tinjak komada samo navlače kupnju na 5 kuna, imaju još puno desetaka tisuća komada za iskrcat, pa neka to naprave na kunu niže.

New Report

Close