MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bilo bi to već ispod 6 da ja nisam par dana držao na 6,50, a onda sam vidio da se mirovinac istresa na meni. Ajmooo, jeftino dam samo da prodam.

Ja čekam na 1,19 kn jer mi tako izbacuje ELWAVE!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Bilo bi to već ispod 6 da ja nisam par dana držao na 6,50, a onda sam vidio da se mirovinac istresa na meni. Ajmooo, jeftino dam samo da prodam.

Svaka čast kolega! Samo ne znam što ćete s tim papirićima???
Iako kad bolje promislimo kakva je cijena nije loše ni za potpalu tijekom zime! [thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

@machete MODERATORI? ???

Meni nije jasno kako ova firma još uvijek "životari", pa to je živi mrtvac, zombij, izvješća su im kao da su ispala iz filma strave i užasa.

da imaju rejting, već bi odavno pisalo – bankrotirali- mada su to isad službeno potvrdili jer su zatražili moratorij od banaka za otplatom kredita – znači i službeni bankrot-

mada nikad ne reci nikad – možda se i izvuku- ono kao feniks iz paleži i pepela,
u svakom slučaju treba čestitati Fižuliću na ovoj iscrpljujućoj borbi, ako se iz ovoga izvuće biti će stvarno neuništiv…

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/tromjesecno_izvjesce/1335/2011-08-02-9389.pdf

Koliko se ekipe skupilo i druka prema dolje. To može značiti samo dvije stvari. Ili su sve do jednog pravi humanisti koji žele zaštiti malog neupućenog ulagača na ZSE (koji usput rečeno uopće ne kupuje ove dionice) ili su osjetili priliku za ekstra zaradu baš na ovoj dionici.

Oni koji redovito prate i čitaju ovaj forum vrlo dobro znaju da kad se nakupe hrpe drukera prema dole (kao što je sada slučaj) često zna doći do (jačeg) odbijanca.

U svakom slučaju, bit će zanimljivo pratiti ovu dionicu u narednim tjednima. Budite pametni…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

pukla brana na 6 kn, tko zna dokle će sada padati? 5 kn, 4 kn…ili niže? [embarass]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

ipak ide to polako prema dolje…kao što se piše…moglo bi do 4.50..da uđem i ja…

Pitam se zasto ova igra sa zalihama se stalno vrti oko 10m€? Sad gore pa sad dolje. E moji bankari i fondovi… Pitajte kako je u 3 mjeseca smanjio zalihu za 10 milj€, uz to je na pasivi platio milju evra dugo + kratk obveza, ubili su kapitala malo više od gubitka, ali zato fino raste dugotrajna finanacijska imovina. Super, ne placaju komercijalne zapise, ali ulaze se. Valjda neka humanitarna akcija dajmo im da ljetuju. Na Karibima.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Novi zahtjev za stečaj:

Vaš link

New Report

Close