MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ ikea
Koja je tvoja namjera stalno negativno pisati o Magmi i čim neko napiše nešto pozitivno odmah ga poklopiti , i to samo na temi MAGMA?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Tri razloga.
Ukazat na profil kompanije da…
1. Dođe na 3,4kn
2. Dokupiti, smanjiti ulaz
3. Prodat novom vlasniku.

Btw, ne vidim pozitivan post o magmi, eventualno na pozitivna kretanja cijene, koja ne moraju imat veze s dobrim ili lošim u kompaniji. U ostalom onima koji žele ići je kretanje na dolje pozitivno, drugima je to negativno. Ovisi s koje si strane. Ali ni vi ni ja ne vjerujemo da pisanje po forumu bas nešto utječe na cijenu…..

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Ok, iskren odgovor, koliki je prosjek ulaza ako nije tajna?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Ok, iskren odgovor, koliki je prosjek ulaza ako nije tajna?

Uh,… Ružno visok iako popravljen na ovim valovima. prije nije bilo volumena za ozbiljniji popravak. Jedino sto mogu sad je citat među redovima, pratit vjerovnike sto rade. Realno i vi i ja znamo sto se tamo dešava. Za ikakav rast potrebna je stabilnost, a sada toga tamo nema na vidiku (sud s nca, limac, ovdje,…)

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

pa dokle više može padat? ovo nije normalno. od Fiolića ni traga ni glasa a ja krvarim.sve ću pare izgubit na ovoj dionici.a nemam ih puno

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

Za utjehu neka ti bude da sam ja kupovao po 90 kuna a prodao po 13,80 sav iznerviran. Još ispada da sam dobro i prodao kakva je sad cijena. Nabijem ga Fižulića i njegovo carstvo!

Na našoj burzi su priče pojedinih dioničara kao iz horora, a niko još od odgovornih nije u zatvoru, jedino u Hrvatskoj smeću od države.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Al mora im se priznat mastivito-inovativno racunovodstvo. Prodat zalihu, privući to kroz rdg, onda to ponovo nabaviti. Pokratiti obavezu i potraživanja PDV. Lijepo lijepo…. Kreativno racunovodstvo.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Ovdje se više ne može ni stop loss napravit, kupnje skoro da nema. Možda je to i dobro, ako nemaš kome prodat, onda se neće prodavat. Valjda će više odblokirat taj račun, prošli su svi najavljeni rokovi.


Meni se čini da imamo proboj trokuta prema dolje!
Target cca 4,8kn.

Dobra analiza a ocjena samo 3



Meni se čini da imamo proboj trokuta prema dolje!
Target cca 4,8kn.

Dobra analiza a ocjena samo 3
[/quote]

crobex bi danas mogao u plus, a i MGMA kao da se oporavlja?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

meni se čini da imamo duplo dno.to je odlična vijest.još kad bi se povećao promet onda bi to bilo pravo dno i počinje pravi rast. valjda [cry]

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

New Report

Close