MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni se čini da imamo proboj trokuta prema dolje!
Target cca 4,8kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Graf???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Aj ti probi taj trokut, a ja ću kupovat. Bolesti, jesi rodila ovih dana !?


Ma ja mislim da se ništa ne dešava, osim šta se vadi kesh za ulet u današnje zvijezde zse i zelene i crvene! Jer kako kaže lucky šta se još može desit da bude gore?

More doć do izjave da imamo precjenjeno tržište za 30-50% ,i eto ga ,stampedo.

to si u pravu i onda bi prvo stampedo nastao na mgma, dkvs, hgsp… a ne na sastavnicama crobexa [lol]

Koliko bi novaca izgubili mirovinci ako Magma nestane,zar im nije bolje potražit bolje rješenje pa i prisilit Fižulića da odstupi i da uleti strateški partner te stabilizira firmu? Koje je vaše mišljenje kolege?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Meni se čini da imamo proboj trokuta prema dolje!
Target cca 4,8kn.

Mene bi isto zanimao taj graf, makar na današnji dan grafovi na rijetko kojoj dionici imaju smisla jer ovo danas na zse je u SF tematici.


Koliko bi novaca izgubili mirovinci ako Magma nestane,zar im nije bolje potražit bolje rješenje pa i prisilit Fižulića da odstupi i da uleti strateški partner te stabilizira firmu? Koje je vaše mišljenje kolege?

5% od onoga koliko su već izgubili…..

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock


Meni se čini da imamo proboj trokuta prema dolje!
Target cca 4,8kn.

to je naš MACHETE, klasični druker…. Lp STFACA



Koliko bi novaca izgubili mirovinci ako Magma nestane,zar im nije bolje potražit bolje rješenje pa i prisilit Fižulića da odstupi i da uleti strateški partner te stabilizira firmu? Koje je vaše mišljenje kolege?

5% od onoga koliko su već izgubili…..
[/quote]

baš tako, oni su već digli ruke od MAGME i prepustili se sudbini, tj.otpisali MAGMU, zato je neki rasprodaju sad na dnu jer je više uopće ne žele gledati u portfeljima


Koliko bi novaca izgubili mirovinci ako Magma nestane,zar im nije bolje potražit bolje rješenje pa i prisilit Fižulića da odstupi i da uleti strateški partner te stabilizira firmu? Koje je vaše mišljenje kolege?

nije ti to puno.puno je nama ali njima nije tako da …njima su to mrvice u portfelju.ja sam ovdje u strašnom minusu ali me drži nada da će ipak naći strateškog partnera jer to je ipak najjača firma u tom segmentu.

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

Teoretski da, ali u praksi ovaj koji je platio za limac nije mislio spasavat magmu i vracat njene dugove, a ovaj koji je prodao limac očito isto nema namjeru bacat pare u bunar.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

New Report

Close