MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo sada samo budale i to žešće prodaju kad će cijena lijepo gore… Pa sami mali na prodaji i netko "glumi" iskrcavanje fonda čitav dan. A fond se samo spustio ispod crte i ništa oni tamo ne izvode danas s dionicama, tako bar kaže ovaj moj mali iz fonda… Ako laže zavrnut ću mu šiju al predlažem da ne prodajete više jer vas netko lijepo pere ovdje danas [wink]

Kressho

BEZ OVE BLOKADE SVEGA 16 000 kn dionica do cijene 8 a vi se prosipate misleći da će dolje. Neće vam danas do 6 kažem vam, prije prema 9

Kressho

O lijepo lijepo Plejboj, lako je tako insajderski trejdat 🙂
Moćno!

vidimo da se puno velikih iskrcava. ima li netko veći u top10 da kupuje ili i dalje kupuju samo mali????

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

ajme koje manipulacije na forumu,tko sto sije to ce i zeti,prije ili kasnije [bye]

13:45 je. TO ZNAČI DA SAM BIO U PRAvu – naime pauza traje max pola sata četvrtkom, što znači da momci iz fonda i dalje prodaju već bi iskrcali novih 5000 kom u posljednjih 12 minuta.

Ako ni do 14:00 ne iskrcaju ništa onda je sigurno da slijedi skidanje s ASK-a i da oni ni ne prodaju više danas, a petkom će još manje.

To znači da će cijena sutra prema 9-etki jer ćemo samo mi trejderi tu biti i diktirati cijenu

Ovdje jedan jači igrač – trejder pokušava poljuljati male glumeći fondovski iskrcaj i izbiti im dionice a potom će opet dizati i pisati ovdje.

Pretpostavljam da kolega MAČETE nešto zna o ovome [wink]

Kressho

"Magma očekuje da će račun društva biti deblokiran u narednih 10 dana, nakon čega će se izvršiti upis nove tranše komercijalnih zapisa, zaključuje se u obavijesti"

To je bilo 1. Srpnja

Dakle čekat će do 10.-oga, onda će mediji samo lijepo nakititi MAGMU velikim naslovima "ODBLOKIRANI RAĆUNI – MAGMA IPAK NE IDE U STEČAJ", i Mačete i ekipa dić svaki po novi Audi A 1 , čini mi se. jer će tjerati kupnju kao što sada cijede ASK , i dizati do 14
[cool]

PLEJBOJ PREDICTIONS – 86 % SCORE

Kressho

meni je sve jasno kad vidim ove navlakačke lažne kupce sa 100.000 komada na 1 kn, 10.000 komada na 4 kn, 27.924 komada na 1,01 kn itd. [bye]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

još cca 2000 kom na 7,15 i… ipak ne.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

BOOOOM!!!!
5700 komada po navlakaču koji je htio pogurati kupnju gore [bye]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


još cca 2000 kom na 7,15 i…

????

Stari na 7,15 netko oprobava prodaju , koliko je strašljiva. Pratim naloge već 2 sata tu na Cvjetnom u APPle STORE , svatko tko želi može doći pa ću mu objasniti uživo na primjeru kako se to vidi, da prave prodaje nema i da je u tijeku istiskivanje a ne istresanje

Ako se mali previše poplaše ići će se na daljnje spuštanje, ako ne popuše priču s današnjim iskrcavanjem fonda – koje više nije u tijeku, cijena će doći do 8 do 15.20 sati

Kressho

Evo konjice, ajde fondovi ispalite šta imate da možemo jače gori.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close