MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima hrabrih na 6, ali povijest nas uči da kod ovih padova, sljedeće dno je uvijek bilo znatno dublje.
Možda je Antiša u pravu, trejd ali uvijek držati na pameti MCAP. Ja bih dodao, ne prespavati u poziciji.

sve je moguće, pa i da sad cijena ode na 3-4 kn pa nakon toga poraste na 6 kn i tamo se stabilizira, ovdje više ne vrijede nikakva pravila. svi ovi što su "povoljno" kupovali na 8 pa 7 kn, kod pada na 6 kn ili ispod počet će panično rasprodavati i zatvarati pozicije.
u svakom slučaju, NIKAKO ne prespavati u ovoj dionici!

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

Ne vidim na agramu




Prodaja se pametno iskrcava: sačeka da se bid popuni pa opali po njemu i povuče se nakon toga do sljedećeg popunjavanja bida.
ne kužim ove što se guraju na kupnju kad je očito da nekome gori pod petama i da želi van!
treba ga sačekati na 6 kn, zašto plaćati 30% skuplje!?!

Baš se pametno iskrcava, za popi.dit, moga se iskrcat prošlih par dana.
[/quote]

Pa iskcravao se prije par dana, T+3 [wink].
[/quote]

Mogao se on bolje iskrcat ali neka.Da ne ispadne da ja upirem po rastu ,može to i padati ali ovo šta većina radi jedan dan .ere da ne valja pa drugi da valja to je…………,a i Vi ste među njima.

bit će bolje................

Nije bilo onako razornog rušenja kao prije neki dan ali ja sam se odlučio malo igrati pa šta bude bude ! Nisam previše uletio , čisto da pojačam adrenalin i da mi bude zanimljivo jer je zadnjih dana malo dosadno na burzi.

Izgleda sa ipak ništa od vaše rasprodaje

Ja imam jednu drugu teoriju današnje rasprodaje ;
danas su prodali oni koji su povjerovali da će neki "fond" rušiti do 5 kn pa su računali , prodaš po 7 kupiš po 5 kn pa onda opet prodaš po 7 kn. Ima još vremena da su u pravu ali možda su se malo i prešli, tko zna !?!


Ja imam jednu drugu teoriju današnje rasprodaje ;
danas su prodali oni koji su povjerovali da će neki "fond" rušiti do 5 kn pa su računali , prodaš po 7 kupiš po 5 kn pa onda opet prodaš po 7 kn. Ima još vremena da su u pravu ali možda su se malo i prešli, tko zna !?!

Ma ide to dolje iza pauze za ručak, buš vidil

Kressho

Pardon, zabunio sam se. SAd će opet krenuti gore, kaže frend iz fonda da će sad lijepo počistiti sve do 8 da dignu malo cijenu pa ondaa dalje rasprodaja, još im je masa ostala samo su mrvicu ispod linije TOP 10, za ovaj drugi ne znam al oba prodaju reko bi

Kressho

Plejboj , dobar si ! Šta će tebi Staklenci kada imaš frenda u fondu, svaki dan neka ti kaže za sutra šta da kupiš ili šta da prodaš ! [thumbsup]


Izgleda sa ipak ništa od vaše rasprodaje

to si pisao i jučer na 8 kn, sad je već na 6,83 kn… [yawn]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Ljudi šta je vama sa tim jedinicama ?
Pa čovjek se ne može niti malo zezati ovdje, ubaciti malo humora, podignuti malo raspoloženje !


Plejboj , dobar si ! Šta će tebi Staklenci kada imaš frenda u fondu, svaki dan neka ti kaže za sutra šta da kupiš ili šta da prodaš ! [thumbsup]

Ma nemaju oni pojma , i oni gube novce … Nije ti to baš neka pozicija njegova da zna za svaki deal, zna ovako općenito.
KAŽE da oni danas neće više krcati van i da to netko od vas ovdje stišće cijenu dolje , da netko pokupi par stotina pa da čemo vidjeti da će svi ti nalozi prema dolje na ASK-u nestati u tren oka, jer to ekipa koja je istovarila po 9 sad plaši male i tišće ih van dok ne odblokiraju račune a onda će oni tek izlaziti dalje po 10 do 15 kn

Kressho

New Report

Close