MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na dan 5.7. promjene vidljive u top 10:

9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 126.733 1,87% out

Prodavajući je ispao iz top 10, odnosno ima manje od 87 000 komada.

Novi u top 10:
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 86.524 1,28 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA

Štednja je mudrost trošenja.

MOlim???? Mirovinski fond kupio Magmu ???? Pa…šta je sad to ..?

A baš sam pročitala naslov za Špekulante – pazite ako mislite kupiti Magmu….
i htjela sam odgovoriti ovako: Najveći su špekulanti – FOND MENAĐERI…ALI, KAO PRIVATNI ULAGAČI..
Jedno rade po odredbama Hanfe… kao fol, padne cijena ispod neke granice , pa se to rasprodaje..
a onda dođe pomoć sa strane…Skrbnički račun AZ ?
Što sad reći na ovo ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

joj miami! pa lijepo ti je nino sve objasnio u postu gore: skrbnički račun koji je bio u top10 nastavio je prodavati MAGMU i tako ispao iz top10, a na njegovo mjesto upao je AZ mirovinac, ni kriv ni dužan [rolleyes]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


MOlim???? Mirovinski fond kupio Magmu ???? Pa…šta je sad to ..?

A baš sam pročitala naslov za Špekulante – pazite ako mislite kupiti Magmu….
i htjela sam odgovoriti ovako: Najveći su špekulanti – FOND MENAĐERI…ALI, KAO PRIVATNI ULAGAČI..
Jedno rade po odredbama Hanfe… kao fol, padne cijena ispod neke granice , pa se to rasprodaje..
a onda dođe pomoć sa strane…Skrbnički račun AZ ?
Što sad reći na ovo ?

S obzirom na MCAP mirovinci ne mogu kupovati MAGMU.
Cijena bi trebala biti cca 60 kn.
Mogu samo prodavati.
Veliki izlaze,mali se krcaju.
Ali veliki su izlazili i u ADPL na ispod 30 i spušili.
Ipak,Magma ima veliku šansu za stečaj.Vlasnici dionica će puno zaraditi ili izgubiti sve u igri :Tko zadnji magarac.Možda to budem i ja jer sam sklon trejdanju jer nikada ne možeš znati kada će
atomski sa desna na lijevo.
Hrabro i oprezno,kako to iskombinirati?Teško!

U MAGMI teče med i mlijeko,naročito onima koji su ulazili na 6.

Kako prodaju ono što nisu mogli kupovati ?

Očekuje pad do 6,6kn minimalno, ako ta razina ne izdrži nema okretanja trenda,a tada i 3,5-4,5kn razine postaju stvarnost! Nažalost al je tako!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

može li graf machete?


može li graf machete?

Machete želi u kupovinu, tek je sad vidio koliko je mirovinaca u prvih 10, pa je shvatio da je tu rješenje sigurno.

znam ja to jer ga već dva puta pitam graf. a kao "nažalost" ide to dole.
gledajući graf lako se uoči da je najveći promet bio nekidan kad je pala na 6 šta je očito dno.


znam ja to jer ga već dva puta pitam graf. a kao "nažalost" ide to dole.
gledajući graf lako se uoči da je najveći promet bio nekidan kad je pala na 6 šta je očito dno.

očekuješ još jedan val na 6 kn?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

ne

hm, kako je krenulo, ne bi me začudilo da do kraja tjedna opet bude 6 kn [rolleyes]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close