MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kad vec usporedjujete DKVS i MAGMU da li ste svjesni da trenutni vlasnici dionica DKVS su vlasnici nicega, apsolutno nicega jer je firma ugasena i vise ne postoji a nije delistana (izvjesca se ne objavljuju vec pola godine jer nitko ne radi u firmi vise taj posao).

Nevjerovatno ali ovdje je sindrom isti (nije ista firma ali sindrom je isti).

zaista Hrvati su plodno tlo za inzenjeringe, piramide, forexe..


a) nominala Đakovštine = 300 Kn, a Magme = 10 KN…?
b) BVPS per 03.05.2011 je bio cca 2 Kn?, a trenutno se Magma kupuje po 4 book-a??
c) na dan 03.05.2011 dug Magme po dionici iznosio je cca 8 KN, koliko je dug danas 01.7.2010?
d) mislim da će se mnogi brzo otrijezniti… kad se se objavi konsolidirani FI za 2Q…
Po osnovi FI za 1Q… troškovi osoblja iznosili su 15.438.000 KN, a kapital i rezerve 13.797.000 Kn…
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/MGMA-fin2011-1Q-NotREV-K-HR.pdf

Vaš link

Jel ovo blokada ili šta???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.





Sinoć sam bio u TURBO LIAČ – MAGMA Žitnjak, dojam dosta loš, kupaca vrlo malo, roba prorjeđena!!

Dakle, samo moj subjektivni dojam!

hmmmm, nešto sve to skupa previše miriši na slučaj HGSP (pogledati topic HGSP) [embarass]
[/quote]

teško sa 51.000.000 kuna plusa u prvom kvartalu. bijedan pokušaj . treba ti za sendvič pa si ovamo došao kupiti 10 komada po 15,90 i prodati ih onda za par dana na 16,20?
[/quote]

deliboy,

neočekivano niski komentari, očito si vlasnik MGME još iz vremena IPOa!

Ako padne na 7 kn, razmislit ću o kupnji, a do tada neka stvaraju ovako ogromne dobiti…

ps Na računu piše MAGMA BETA d.o.o. jel to neka novst
ps
[/quote]

kolega deliboy,

kako sam napisao 08.06.2011. ako padne kupujem, prosjek ulazka 6,44 kn….

Šteta što me niste poslušali, već me verbalno vrijeđali…..

Teško će je biti više obraniti prije 10 kn, kako stvari stoje…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Kad vec usporedjujete DKVS i MAGMU da li ste svjesni da trenutni vlasnici dionica DKVS su vlasnici nicega, apsolutno nicega jer je firma ugasena i vise ne postoji a nije delistana (izvjesca se ne objavljuju vec pola godine jer nitko ne radi u firmi vise taj posao).

Nevjerovatno ali ovdje je sindrom isti (nije ista firma ali sindrom je isti).

zaista Hrvati su plodno tlo za inzenjeringe, piramide, forexe..

Zašto Vas toliko boli kad neko zarađuje na nečemu u čemu treba imati muda.Vi ih nemate i kupujte po fundamentima kao i šta radite.
[/quote]
ne zanimaju me spekulative transakcije od 10-20,000 kuna na kojoj se zaradi 4,00 kuna.

Sta ako imam milijun kuna?
na cemu da spekuliram

Hvala na lijepim rijecima, sukladno odgoju

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

sad treba biti oprezan jer
– puno je ulagača jučer ušlo na 6 kn i ovo im je brzih +30% zarade u samo 1 dan
– jučer se netko veliki iskipavao pa treba paziti da netko veći ne reprizira jučerašnji iskrcaj

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje




Kad vec usporedjujete DKVS i MAGMU da li ste svjesni da trenutni vlasnici dionica DKVS su vlasnici nicega, apsolutno nicega jer je firma ugasena i vise ne postoji a nije delistana (izvjesca se ne objavljuju vec pola godine jer nitko ne radi u firmi vise taj posao).

Nevjerovatno ali ovdje je sindrom isti (nije ista firma ali sindrom je isti).

zaista Hrvati su plodno tlo za inzenjeringe, piramide, forexe..

Zašto Vas toliko boli kad neko zarađuje na nečemu u čemu treba imati muda.Vi ih nemate i kupujte po fundamentima kao i šta radite.
[/quote]
ne zanimaju me spekulative transakcije od 10-20,000 kuna na kojoj se zaradi 4,00 kuna.

Sta ako imam milijun kuna?
na cemu da spekuliram

Hvala na lijepim rijecima, sukladno odgoju
[/quote]

Pa uložiš 5% od miljun pa špekuliraš.
Gospodine blueman od stabala ne vidite šumu.

bit će bolje................

Kako, ljudi, ne shvaćate da Magma neće u stečaj, budući su rijesili problem financiranja, bar za ovu godinu… A vi na 8 kapitalizirate ono kupljeno na 6-7, stvarno smiješno!!!

Nitko ne komentira nemogućnost isplate komercijalnih zapisa i blokadu računa!?

http://www.zse.hr/default.aspx?id=36383

ja sam dobio 1 kad sam stavio link


ja sam dobio 1 kad sam stavio link

Ajd da ti popravim ocjenu.. inače, imaš to i na hrvatskom.. možda su ti to zamjerili.. [rolleyes]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

hvala ali ne patim od ocjena. s tim sam raskrstio u osnovnoj. a vidim da mi je opet zalijepilo novu. [thumbsup]

radi se vjerovatno sljedbenicima premijerke i ministra zdravstva po pitanju stranih jezika. dok je sanader bio u vlasti svi su u vladi u prosjeku govorili jedan strani jezik, pa ovi misle da govore i dalje kad nema sanadera [lol]

New Report

Close