MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pratim vas par tijedana i dali mi možete reči kolike su šanse da magma propadne i da dionice izgube svu vrijednost , ono da se spustimo na nulu?

Nula.


Novo dno je 5 kn ovdje

Teško kolega, teško. Evo čak sam i ja danas uletio kad je onaj majstor stavio preko 30k komada na Ask. Ko da je htio reći, evo Vam ga, ja sam gotov [lol] .
Tehničari bi sad rekli, pa mora se odbiti, ako ne fundamentalno, a onda tehnički

Privredna banka Zagreb ujedno je najveći vjerovnik sa 1,7 milijuna eura vrijednim zapisima, a slijede Raiffeisen obvezni mirovinski fond sa 1,04 milijuna eura, PBZ Croatia osiguranje OMF sa 613.229 eura te Zagrebačka banka s pola milijuna eura.

S stranice PBZ OMF-a:

-uplatama upravljaju profesionalci koji ih ulažu u sigurne vrijednosnice (obveznice i dionice država i najboljih tvrtki u zemlji i svijetu) te tako pružaju sigurnost i osiguravaju prinos na uložena sredstva

http://www.pbzco-fond.hr/reform/2ndpillar.aspx

Ako su uspjeli refinancirati komercijalne zapise moglo bi ovo malo UP, čisto iz tehničkih razloga!



http://www.poslovni.hr/vijesti/hg-spot-i-magma-razocarali-ulagace-182241.aspx

Piše da je MAGMA bila pravo razočaranje na 7,90 kn…

Ah, danas bi nam 7,9 bio raj … Viš ti šta ti je burza – kupiš po 8 par hiljada komada i misliš kakav si posao napravio, a ono samo nastavi dalje padati ..

Novo dno je 5 kn ovdje


Mogu jedno jednostavno pitanje,zašto kupnja navedene dionice,??
[/quote]

Pa da bi zaradili,ali Vi kupujete da bi izgubili.

bit će bolje................

Hmm, teško cu se više krcati po 6 kn.Nema veze,pola portfelja mi je unutra.


Slažem se s kolegom blackstone-om o vikend akciji, danas sam i sam mezio xxxx kom za start pa bumo vidjeli dalje.
U svakom slučaju veseli i vijest da glede obveza plaćanja MAGMA sad mirna do siječnja 2012.

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Magma uspjela dogovoriti novo refinanciranje
Magma je s upisnicima komercijalnih zapisa ugovorila podršku u njihovu daljnjem refinanciranju, izviješteno je iz te kompanije dva dana prije dospijeća tranše vrijedne 6,1 milijun eura. Održan je zajednički sastanak na kojem je postignuta suglasnost o pružanju podrške u daljnjem refinanciranju komercijalnih zapisa, kazali su iz Magme, dodavši kako su ostali detalji stvar tehničke provedbe s agentom izdanja, odnosno PBZ-om.

Privredna banka Zagreb ujedno je najveći vjerovnik sa 1,7 milijuna eura vrijednim zapisima, a slijede Raiffeisen obvezni mirovinski fond sa 1,04 milijuna eura, PBZ Croatia osiguranje OMF sa 613.229 eura te Zagrebačka banka s pola milijuna eura.
[thumbsup]Magma uspjela dogovoriti novo refinanciranje
Magma je s upisnicima komercijalnih zapisa ugovorila podršku u njihovu daljnjem refinanciranju, izviješteno je iz te kompanije dva dana prije dospijeća tranše vrijedne 6,1 milijun eura. Održan je zajednički sastanak na kojem je postignuta suglasnost o pružanju podrške u daljnjem refinanciranju komercijalnih zapisa, kazali su iz Magme, dodavši kako su ostali detalji stvar tehničke provedbe s agentom izdanja, odnosno PBZ-om.

Privredna banka Zagreb ujedno je najveći vjerovnik sa 1,7 milijuna eura vrijednim zapisima, a slijede Raiffeisen obvezni mirovinski fond sa 1,04 milijuna eura, PBZ Croatia osiguranje OMF sa 613.229 eura te Zagrebačka banka s pola milijuna eura.

Ja se nakrcao nažalost prosjek mi nije 6 već oko 8,17 kuna. Ako padne uzmem još barem 5000 komada.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Pa pala je sa 12 na 6 u par dana, sad je red da se vrati gore, kunu dnevno bar. kako je i padala, osim danas kad je pala za 2 kune.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://www.poslovni.hr/vijesti/srpski-ministar-ciric-tuzio-hrvatsku-americkoj-komori-zbog-magme-182416.aspx

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Da će dionica uskoro biti na 12kn to je sasvim sigurno, dapače moj 1.target je 22kn.
Vrh MAGME je bio oko 370kn,a danas samo 6kn, dakle pala je samo 98,32%.
Što je sa onim dioničarima koji su kupovali po 100, 200, 300,366kn???
Tko će njima vratiti novce?????
Iskreno mi je žao tih ljudi, a lopovluk je što HANFA i državni elementi su to sve dozvolili bez prilike i obavijestima malima da bar uzmu dio novaca. JAVNA PLJAČKA i bez skrivanja!
A nitko u zatvor ne ide! Država bi trebala uvesti oslobađanje PDV-a za takve ili
neki vid kompenzacije.
Eto rado bi sad poklonio svoje stečene dionice MAGME za neko državno zemljište od par hektara.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Kolega Machete koliki Vam je prosjek???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

O tome na private kolega S400. Poslao sam Vam objašnjenje.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Vidim da netki ovdje ne paze na ono što bez ograde i sigurno tvrde…
http://www.ripe.hanfa.hr/hr/edukacija/tekstovi/sto-znaci-zlouporaba-trzista-povlastena-informacija-i-manipulacija-trzistem/

New Report

Close