MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



NAJZANIMLJIVIJE JE DA JE NA zse.hr – broj dionica 4 800 000 a na skdd.hr – preko 10 000 000 … HANFA ŠUTI KO ZALIVENA …

4,8 milj je bilo prije dokapa, sad bi trebalo biti oko 6,7 mil kom. ako su povecali za 108 milj kn po 57kn/kom.

[/quote]

Dokapitalizacija je lanjske godine izvršena sa 1.900.711 novih redovnih dionica pojedinačnog nominalnog iznosa 10,00 kn.
Magma d.d. – povećanje temeljnog kapitala

10.6.2010 9:03:37

Središnje klirinško depozitarno društvo je dana 9.6.2010. godine za društvo MAGMA d.d. obavio u sustavu SKDD-a upis povećanja temeljnog kapitala Društva.

Temeljni kapital povećan je izdavanjem 1.900.711 novih redovnih dionica oznake MGMA-R-A pojedinačnog nominalnog iznosa 10,00 kn. Na taj način je temeljni kapital povećan s iznosa od 48.741.600,00 kn na iznos od 67.748.710,00 kn i podijeljen je na 6.774.871 redovnu dionicu oznake MGMA-R-A pojedinačnog nominalnog iznosa 10,00 kn.

O datumu uvrštenja novoizdanih dionica na Zagrebačku burzu javnost će biti naknadno obaviještena.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=31021

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/gCGurOzn2fLTblCtPc1AzA==.pdf
Uplaćeno je 108 milja kuna, koji ste vi lažovi.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Već sad je cijena dionice MGMe probila prema dolje ovaj graf u desnom kutu PD….. jel to kioncidencija ili će danas grafičari ostat malo iza posla da kvadrat malo poštelaju…

[shocked]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



ode magma preko 7

možda ne već danas, maheri će najprije pobrati što više dionica iz ruku onih koji su danas kupili po 6 kn, a onda će napucat MAGMU gore [wink]
[/quote]
zašto?
da bi ti iskrcao danas kupljeno?



ode magma preko 7

možda ne već danas, maheri će najprije pobrati što više dionica iz ruku onih koji su danas kupili po 6 kn, a onda će napucat MAGMU gore [wink]
[/quote]
da…i to na mačetove targete od 50 kn. živi bili pa videli

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Koliko su bahati i koliko ih nije briga šta rada pola sata i krenu u šoping sa sitnim količinama već bi se ljestvica digla za kunu kunu i pol pa onda opet mogu iskipavati ali po višoj cijeni. Ali njih jednostavno nije briga, šibaj po bidu to je najlakše, jebeš pare nisu naše.

do 60,50 ima 120 000 kuna. Dakle samo tu su bacili 60 000 kuna penzija u vjetar.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/gCGurOzn2fLTblCtPc1AzA==.pdf
Uplaćeno je 108 milja kuna, koji ste vi lažovi.

Tko laže? ja ili Vi?
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/rpSB0Ub8gFJjiQso3gZ1vg==.pdf

1/5 free floata će danas izmijeniti vlasnika (10% dionica je van top10).. Najveći promet ikada.. Hmm..

Kolega machete, što vi mislite?

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



Koliko su bahati i koliko ih nije briga šta rada pola sata i krenu u šoping sa sitnim količinama već bi se ljestvica digla za kunu kunu i pol pa onda opet mogu iskipavati ali po višoj cijeni. Ali njih jednostavno nije briga, šibaj po bidu to je najlakše, jebeš pare nisu naše.

do 60,50 ima 120 000 kuna. Dakle samo tu su bacili 60 000 kuna penzija u vjetar.
[/quote]

Stoji, sve stoji.
Ali napravili su rupu od -20ak% i naveli određene investitore/špekulante da steknu osjećaj jeftine kupnje.
Tek će naredni period pokazati tko je koga i za čiju lovu.

Sretno svima bilo na bidu bilo na asku.

MGMA nece u stjecaj, puno malih se je nasukalo tu, ali mirovinci ce srediti situaciju , ja danas prodao dosta HT i dokupil MGMA na 6 kn. Prosjek mi je 8,32, prodajem tek na 20++ kn… Pozdrav svima u MGMA, nece više na 300 kn ali na 30 svakako…

Koliko je uplaćeno i po kojoj cijeni, ovo je nečuveno, ovako lagati. Piše u tekstu 108 milijuna kuna.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Imam feeling da maticne banke igraju na sve ili nista. Fondovi imaju jasan nalog sto rade. Zanimljivo ce biti vidijet kako ce gđa BFP odigrati. Sad bi mogla mogla naplatiti nesto. Malo novaca za ono sto je nekad imala ali covjeka veseli. G je odigrao svoje preko TIDO-a.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

New Report

Close