MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



čim se netko stavi na 6, odmah ga nagrade. ali ako je bid 5.99 onda neće jer gaje nadu da neće ispod 6.užas

Automatski program je naštiman na 6 Kuna i dok se netko veći ne istrese nema pomaka.
[/quote]

Jeli Vi prodajete gospodine Loris?

bit će bolje................

da nije netko imao MAGMU pod marginom? [undecid]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

po cemu brand magme nesto vrijedi ako ima non stop gubitke?

samo me zanima logika?…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

jel to konačna količina na asku više?! pa da i neki odbijančić dođe..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

To bi bilo to za danas. Izgleda da neće ispod 6 ići.


To bi bilo to za danas. Izgleda da neće ispod 6 ići.

točno, ovih zadnjih 10.000 komada udarenih po bidu dio je istog naloga od 31.xxx komada koji je bio na 6 kn pa je smanjen za tih 10.000 komada su malo prije iskrcani
tko je jamio-jamio

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Gotovo 100.000 dionica je istreseno po bidu, a izgleda da se 10 ili 9-i dioničar iskipao u cijelosti ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ludo.. I ja vam se pridružio s 3455 kom.. Ajd odbijanac..

Nego, jel taj mirovinac spalio sve što je imao?

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Ludo.. I ja vam se pridružio s 3455 kom.. Ajd odbijanac..

Nego, jel taj mirovinac spalio sve što je imao?


Svaka čast kolega vaša dnevnica za danas je više nego dobra!

ode magma preko 7

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.


NAJZANIMLJIVIJE JE DA JE NA zse.hr – broj dionica 4 800 000 a na skdd.hr – preko 10 000 000 … HANFA ŠUTI KO ZALIVENA …

4,8 milj je bilo prije dokapa, sad bi trebalo biti oko 6,7 mil kom. ako su povecali za 108 milj kn po 57kn/kom.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock


ode magma preko 7

možda ne već danas, maheri će najprije pobrati što više dionica iz ruku onih koji su danas kupili po 6 kn, a onda će napucat MAGMU gore [wink]

New Report

Close