MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljiv razvoj događaja. Izgleda da sve ide dovraga… ALi dođe mi da uzmem par komada kaj je već rasprodaja iako mi objektivno ne trebaju…

Ovo lijepo vraća u 2008. godinu, ovako je svaki dan bio na svakoj dionici.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

šteta da nema ovakve rasprodaje na još 10 dionica, da se samo 3 oporave obogatiš se [cool]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

samo kad se sjetim da sam magmu kupovao na 14kn i izletio van na 14.30 misleći da je to dno.

na 6 se sve živo poklapa na kupnji što god dođe!!!

jao jao


jao, jao, sve ću izgubiti na ovoj dionici. nije dobro, čak štoviše, loše je

Prodaj sve , dok još možeš i kada dođe oko kune kupi ponovno.
Možda tako spasiš nešto, iako nisam baš jako uvjeren.
Sva sreća da trgovina nije moje područje i držim se podalje od nje.
Sretno svima na ovoj dionici.
[undecid]

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

čim se netko stavi na 6, odmah ga nagrade. ali ako je bid 5.99 onda neće jer gaje nadu da neće ispod 6.užas

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

NAJZANIMLJIVIJE JE DA JE NA zse.hr – broj dionica 4 800 000 a na skdd.hr – preko 10 000 000 … HANFA ŠUTI KO ZALIVENA …

Kressho

bit ce toga i po 5 kn cemu zurba…



Počelo je ćopanje, misim da je u ponedjeljak ili utorak gotov,a tada eksplozija i čistka do 30-35kn pa ne savjetujem izlaz po 20kn za 20 bureka.
i ne mislim prodavati prije 30-35kn.


a tek plus do 45kn koji slijedi…..


Evo malo preciznije pogledao graf i dobio minimalni rast do 40kn. [thumbsup]


moja cijena 35-40kn je realnost uskoro.

– bez komentara.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

[lol] [lol] prejako

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

stajalo je bid na 5.99, 5.84 i ništa.čim je bid bio na 6 bum.odmah je okinulo.netko opasno izlazi van a netko opasno skuplja.ko će ispasti pametniji gledajte u novim epizodama

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.


čim se netko stavi na 6, odmah ga nagrade. ali ako je bid 5.99 onda neće jer gaje nadu da neće ispod 6.užas

Automatski program je naštiman na 6 Kuna i dok se netko veći ne istrese nema pomaka.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Koliko su bahati i koliko ih nije briga šta rade s našom lovom svjedoči baš ova dionica. Sumanuto lupaju po prodaji na -24% . Da samo stanu na pola sata i krenu u šoping sa sitnim količinama već bi se ljestvica digla za kunu kunu i pol pa onda opet mogu iskipavati ali po višoj cijeni. Ali njih jednostavno nije briga, šibaj po bidu to je najlakše, jebeš pare nisu naše.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close