MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dionica vrijedi onoliko koliko se za nju može na burzi dobiti, a to je 30 puta manje nego na IPO-u.je li možda netko zna, približno koliko firmi ima fižulić preko kojih je izmuzao lovu od IPO-a, a ostavio dioničarima danas gotovo bezvrijedne papire. 238-8=230. ta lova je negdje završila. firma mgma mu je u autu, a on je na listi najbogatijih hrvata.mislim da bi pod žurno trebalo promijeniti zakon i da bi za poslovanje trebao odgovarati svojom cjelokupnom imovinom.

Mislim da je lovu poceo buksati od zadnje dokapitalizacije jer je shvato kamo ovo ide, a nece odreci stanovitog standarda. Ne da mi se sada analizirati cash flow od kad je bila prodaja limaca, al s obzirom da su prihod od 100milja prikazali 2 puta treba malo dublje uci u konsolidaciju.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

dio odgovora HANFE …

"Tako se postupilo i prilikom trgovanja dionicama oznake MGMA-R-A na dan 28. i 29. lipnja 2011. godine. Agencija je u postupku izvršavanja analize svih izvršenih transakcija i ponuda unesenih u trgovinski sustav Zagrebačke burze na predmetne datume. "

nadam se da neće nekog od vas dobronamjernika nazvati ! 😉

Evo kad već toliko propagiraš Magmu jer si očito zaglavio unutra, daj mi pomogni da shvatim zbog čega bi netko imalo pametan kupovao ovu dionicu?


Evo kad već toliko propagiraš Magmu jer si očito zaglavio unutra, daj mi pomogni da shvatim zbog čega bi netko imalo pametan kupovao ovu dionicu?

Zato što očito nešto trenutno ne valja … ali mislim da sam brend Magma na prostorima bivše Juge vrijedi koliko je BV…Gledano dugoročno, a sad valjda i imaju neki cash flow kvragu…. Zaglavio sam unutra … šta ću ! 😉

ahhh .. pa danas samo 4 naloga na prodaji po 10 komada… ljudi … cijedi vas jedna te ista ekipa… prodaju sami sebi i tu koordinirano pljuju… ne bojte se … smirite živce ! 😉

Netko radi pokolj

jao, jao, sve ću izgubiti na ovoj dionici. nije dobro, čak štoviše, loše je

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

su ovo nova pravila. imamo i kupnju i prodaju na istoj cijeni ali nema transakcije..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


su ovo nova pravila. imamo i kupnju i prodaju na istoj cijeni ali nema transakcije..

da…
nakon "blokade" par minuta se odvija premarket

ne znam tko ovo prodaje, ali mislim da taj nije normalan. ovako i onako je već popušio -99%! što mu sad igra ulogu da sada prodaje i "spasi" tih 1% uz enorman gubitak koji već ima!??!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Fora ova Magma, svaka 2-3 dana branite novu nižu cijenu dionice jer tada je dobra kupnja [undecid]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close