MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro došlo shortanje, kad sa 10 000 kuna na ovoj burzi možeš raditi čuda kako je tek to lako obaviti jednom ispodprosječnom OIF-u [undecid]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


zanimljivo kako su brže bolje zatukli magmu na 8 kn iako se malo prije toga počelo grickati one naloge na prodaji iznad 9 kn…. nekome očito ne odgovara prodati po višoj cijeni nego po nižoj, čudna ulagačka taktika [rolleyes]

Taktika bi trebala biti kupiti sto skuplje?
Ovi koji prodaju njima je gubitak takav da im 8 ili 9 nije red velicine.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock


Dobro došlo shortanje, kad sa 10 000 kuna na ovoj burzi možeš raditi čuda kako je tek to lako obaviti jednom ispodprosječnom OIF-u [undecid]

što je stvarno počeo short selling na ZSE? zar nije pisalo neki dan da HANFA nije još dala suglasnost?

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


Šta je više ne zatuku na 3 kune da mogu uzet svojih 20 000 komada.

a možda uzmeš 60.000 kom po 1kn…



Dobro došlo shortanje, kad sa 10 000 kuna na ovoj burzi možeš raditi čuda kako je tek to lako obaviti jednom ispodprosječnom OIF-u [undecid]

što je stvarno počeo short selling na ZSE? zar nije pisalo neki dan da HANFA nije još dala suglasnost?
[/quote]
E sad ti znaj, evo nešto iz djela jučerašnjeg intervjua s Gažićkom:
Kako uopće potaknuti veću likvidnost na Burzi u uvjetima ne osobito dobre makroekonomske situacije?

– To je uvijek prilično složeno pitanje. Mi izravno ne možemo učiniti ništa, ne možemo poticati investitore da više trguju. No, zato ima mnogo drugih, sporednih načina. To je omogućavanje uvrštenja novih vrijednosnih papira, što ćemo imati s novim Pravilima koje stupaju na snagu 24. lipnja.
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

tak je ,sta im znaci 8 ili 10 kn kad su je kupili po 240 kn

hoče li HANFA što poduzeti protiv ovog koji je stavio oko 30 naloga na prodaju po 10 komada (9,60-8,09 kn) da stvori sliku velike rasprodaje MAGME iako se radi o pišljivi 300 komada?!

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


hoče li HANFA što poduzeti protiv ovog koji je stavio oko 30 naloga na prodaju po 10 komada (9,60-8,09 kn) da stvori sliku velike rasprodaje MAGME iako se radi o pišljivi 300 komada?!

Neće ako ih ne prijaviš …

jel zna netko broj … ja ću nazvat HANFU i prijaviti .. .samo dajte broj …


jel zna netko broj … ja ću nazvat HANFU i prijaviti .. .samo dajte broj …

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&LANG=HR&AKCIJA=22

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

sad ćemo vidjeti jel ćemu ova država ! 🙂

PETINA, 28.06.2011. u 14:29
Zaštita potrošača:
e-mail: potrosaci@hanfa.hr

Kad su oni koga zaštitili.
Mislim na male dionicare.

New Report

Close