MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



danas je izašao veliki članak u jutarnjem ,aliu ga nema u online izdanju(ili ga barem ja nisam našao) gdje fižulić predlaže da obadvojica pordaju svoje udjele trećem investitoru.
Da nije goranko u međuvremenu našao dobrog kupca pa bi sad preko ovih zavrzlama prislilio vučičevića da izađe iz turbo limača.

…..
inače savjetujem vučičevića da preko svog brokera kupuje magmu po ovim cjenama,dao je za turbo limač 15 milja eura a sad cijela magma vrijedi 8 .zovi dečke u sintezu ili m&v i lupaj po asku.

pogledaj današnje transakcije – odmah upada u oči kupac koji je kupio bar 4×2000 komada na oko 9 kn. možda upravo Vučićević?
MGMA-R-A 15:49:03 212 9,00 1.908,00
MGMA-R-A 15:49:03 210 9,00 1.890,00
MGMA-R-A 14:48:54 108 9,02 974,16
MGMA-R-A 14:48:54 180 9,02 1.623,60
.
.
.
MGMA-R-A 10:25:05 300 9,05 2.715,00
MGMA-R-A 10:04:32 2.000 9,00 18.000,00

[/quote]
Citajte moje postove pa cete isto zakljuciti.
Njegove imovine nema u kolateralu kod magme. Jeftino moze kupiti, otjerat u stecaj i za partnera dobit vjerovnike i rijesiti se ovih koji su upropastili firmu te posvetiti se limacu koji je i tako u drugoj firmi.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Ikea, misliš li da bi ovaj koji kupuje nalozima od po 2000 komada mogao biti povezan s Vučićevićem ili možda čak i s Fižulićem?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

P/B 4,33 BVPS 2,08 prema izvorima iz portala moje dionice
zar ona još uvjek nije skupa dionica?
zar bi zbilja mogla na 2 kune ?
ja ću još malo razmisliti
ovo nije nagovor na kupnju i prodaju dionica već moje osobno mišljenje

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Ikea, misliš li da bi ovaj koji kupuje nalozima od po 2000 komada mogao biti povezan s Vučićevićem ili možda čak i s Fižulićem?

Ne vjerujem da fizulic kupuje, ali nije nemoguce da vucicevic ima deal s bankama. Bankari nemaju sto izgubiti. Svjesni su da sadasnja uprava ne moze izvuc firmu. U interesu bi im bilo da limac ima stabilno poslovanje, a s obzirom da je vlasnicki kapital u magmi je na izmaku mogli bi kao kod peveca dug pretvoriti u kapital. ocistiti firmu od svega neporofitabilnog i podici limac. Ovo sada je valjanje u blatu.
Sto i da magma povrati limac i stanje prije nove godine??? Pa nije mi nitko oteo dobrostojecu perspektivnu firmu. Sjetimo se koliko su poljaci nudili. 68milj€. Toliko se i sada trzi. Al prije nije bila u ovom sporu. Tako da ova cijena od 9 kn je cijena nekoga ima neki plan.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock


Koliko još ima erste plavi , ne bi smio imati previše?

ne radi se samo o erste plavom. Top20 je bio pun dobrovoljnim mirovinskim i drugim investicijskim fondovima. Kakvo je stanje sada ne znam jer su velike kolicine prosle od 17-10. I jos na 10 i dolje. Tko je sve prodavao a tko je kupovao? Imao sam stanje dionicara od prosle godine. sada je puno drugacije. Kako je Fizulic krenuo prije ce firmu unistit nego nekom drugom prepustiti da je oporavi. Taj tip nije normalan. Sigurno ima elemenata za tuzbu. I svi oni koji su bili dionicari jos od 2007 bi ga mogli tuziti da nadoknadi stete jer je imao obvezu preuzimanja po 300kn. Mene zanima na koju kartu igra? Misli ak ce se promjenit vlast da ce imat pogodonosti i da ce drzava pomoc Magmi? Puno je ovdje pitanja………

Lp

http://www.index.hr/vijesti/clanak/turbo-limac-zatvara-29-trgovina-dvjestotinjak-ljudi-poslano-kucama/558520.aspx

svi čekamo hoće li još netko opaliti po bidu, ali osim malih izgleda da više nema (ras)prodavača. moguće je erste jučer izašao do kraja. s prvim oporavkom i zelenilom na ZSE ide i MGMA preko 10 kn [smiley]

kakva je ovo fora sa izduživanjem liste sa nalozima na prodaju po 10 komada ?!
Tko se to tako šali ? Tko ?


kakva je ovo fora sa izduživanjem liste sa nalozima na prodaju po 10 komada ?!
Tko se to tako šali ? Tko ?

netko glumi pritisak na prodaji (valjda da drugi pomisle da se radi o skriveim nalozima), a mogu se kladiti da je lik istovremeno u prvih 5 kupnji. zanima me da li HANFA to prati?

zanimljivo kako su brže bolje zatukli magmu na 8 kn iako se malo prije toga počelo grickati one naloge na prodaji iznad 9 kn…. nekome očito ne odgovara prodati po višoj cijeni nego po nižoj, čudna ulagačka taktika [rolleyes]


zanimljivo kako su brže bolje zatukli magmu na 8 kn iako se malo prije toga počelo grickati one naloge na prodaji iznad 9 kn…. nekome očito ne odgovara prodati po višoj cijeni nego po nižoj, čudna ulagačka taktika [rolleyes]

BVPS još je itekako daleko….

Šta je više ne zatuku na 3 kune da mogu uzet svojih 20 000 komada.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close