MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Isplatilo se kupovati prošli tjedan, sam je pitanje kad prodati?

ispod 15 kn nikako….možda kad pređe 20 kn [thumbsup]

Koliko još ima erste plavi , ne bi smio imati previše?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Koliko još ima erste plavi , ne bi smio imati previše?

ovako od oka, mislim da mogu imati još oko 10.000 komada…zato više ni ne tuku bo bidu jer vjerojatno čekaju da prodaju na 10 kn

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Koliko još ima erste plavi , ne bi smio imati previše?

Ovo na bidu je također njihovo a vaše je samo da stanete ispred njego i odmah ste poklopljeni i sretni kupac dionice.



Koliko još ima erste plavi , ne bi smio imati previše?

Ovo na bidu je također njihovo a vaše je samo da stanete ispred njego i odmah ste poklopljeni i sretni kupac dionice.
[/quote]

nije njihovo, vidiš da je maloprije poklopljen nalog na kupnji od 2000 komada…. [yawn]
mogao bi ERSTE danas do kraja izaći, za sad je prošlo blizu 10.000 komada

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Nije mi jasno da li prodaje samo mirovinac, ili su mali u igri? Po koliko su kupili kad prodaju po 9 kn.??

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Nije mi jasno da li prodaje samo mirovinac, ili su mali u igri? Po koliko su kupili kad prodaju po 9 kn.??

Kolega S400, nemojte držati preko 500kom jer dioničari TOP10 osim RBA sad prodaje i SB skrbnički, PBZ skrbnički…

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

iskrcano po cca 10… a krcanje ispod 1…..??

Ako svi ti prodaju do koliko će je srušiti, prodat će par sto tisuća komada i na kraju neće dobit ni milju kuna. S 100 000 kuna na kraju ću biti među glavnim dioničarima. Svašta.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Nije mi jasno da li prodaje samo mirovinac, ili su mali u igri? Po koliko su kupili kad prodaju po 9 kn.??

Kolega S400, nemojte držati preko 500kom jer dioničari TOP10 osim RBA sad prodaje i SB skrbnički, PBZ skrbnički…
[/quote]

Uh, onda je fakat lose. SB skrb to je ovaj na fizulicvo ime jel? PBZ je vjerojatno templeton i onaj drugi fond.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock


Ako svi ti prodaju do koliko će je srušiti, prodat će par sto tisuća komada i na kraju neće dobit ni milju kuna. S 100 000 kuna na kraju ću biti među glavnim dioničarima. Svašta.

Vec vas vidim u NO kako smjenjujete upravu….
[thumbsup]

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock



Nije mi jasno da li prodaje samo mirovinac, ili su mali u igri? Po koliko su kupili kad prodaju po 9 kn.??

Kolega S400, nemojte držati preko 500kom jer dioničari TOP10 osim RBA sad prodaje i SB skrbnički, PBZ skrbnički…
[/quote]

Da? Za koliko su to oni smanjili svoje pozicije u top 10?

p.s. tko je ovaj što kupuje nalozima od po 2000 komada na oko 9,xx kn?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close