MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Navlačenje im danas nije upalilo, vani je previsoka temperatura za sanjkanje …

Nema nikakvog navlačenja. Nitko ne želi kupovati dok se ne zna hoće li gospodin Fižulić biti kažnjeno gonjen ili ne. Svi znamo da MAGMA itekako još vrijedi jer ima imovine koja je lijepo pospremljena po različitim poduzećima u njezinom vlasništvu – istražite si malo Sudski Registar – ali problem je u tome što ako prava bude zadovoljena a mogla bi , gospodin Fižulić neće samo formalno imati manje od 5 % MAgme već u svakom smislu.
Ovo prebacivanje na djecu posljednjih ostataka da bi se izvukao pred čovjekom kojem je dužan je po meni nezreo i neposlovan potez, o etici da ne pričamo. E sada, ako mu Srbin uspije to dokazati ide Magma dolje do 6, možda i 5 kn. Ispod toga ju nećemo vidjeti ni tijekom stečaja. Nakon toga Srbin će zatvoriti stečaj, preuzeti kompletno poduzeće od TIDO-a i to vam je to … Onda ide lagani povratak prema 15 do 22 kn. A dalje ovisi o Srbinu zar ne ? [wink]

Rezime svega – svi čekaju ishod. Hoće li se F i ovaj put izvući ili Magma prelazi u ruke Istočnjaka .. I zato sada nitko ne kupuje , jer od 9 do mogućih 15 nije ništa više keša nego od 9 do 5

Kressho

Vučićeviću zabranjeno korištenje Magminih brendova

Zagrebački Trgovački sud donio je rješenje o privremenoj zabrani Adria designu iz Zagreba raspolaganje i korištenje žigova za Turbo Limač, Budi moj medo, Bearfoot, Boyz Ine, BTS, Bubu, Coconut baby, Coconut girl, Girlz Inc, X-KID, priopćila je danas Magma.

Privremena zabrana uporabe žigova odnosi se na sva područja gdje su zaštićena ili prijavljena prava za zaštitu žigova sve do pravomoćnoga okončanja spora između Magme i Adria designa te NCA Investmeng groupe iz Begrada.

Navodi se kako to uključuje ali se ne ograničava na otuđenje, opterećenje ili na bilo kakvo drugo raspolaganje ili zalaganje u cijelosti ili djelomično na svim teriterijima kojim su ta prava zaštićena ili prijavljena za zaštitu žiga.

Poziva Adria design da postupi u skladu s rješenjem te odmah prestane koristiti žig Turbo Limač i ostale žigove u svih 29 trgovina. Također očekuju da obavijesti mjerodavna tijela Republike Srbije kako bi obustavila postupak koji je potaknula Adria designa.
Navodi se i kako društvo Magma Int u Republici Srbiji pridržava pravo za nadoknadu već do sada pričinjene štete.Društvo Magma zaprimilo je 24. lipnja Rješenje o privremenoj mjeri, koju je, kako navodi, 17. lipnja donio Trgovački sud u Zagrebu.
Podsjetimo, ovih je dana izbio pravi mali medijski rat između Slobodana Vučićevića, vlasnika beogradske NCA Investment grupe i 51-postotnog udjela u zagrebačkoj tvrtki Adria Design i supružnika Fižulić, koja u većinskom vlasništvu ima tvrtku Magma te 49-postotni udjel u Adria Designu.
Objavljeno je kako šest mjeseci od potpisivanja ugovora o kupnji 51 posto udjela u tvrtkama Goranka Fižulića i njegove Magme za 24,6 milijuna eura beogradski poduzetnik Slobodan Vučićević, vlasnik NCA Investment group, Fižuliću još duguje 6,6 milijuna eura.
Vučičević je to demantirao kazavši kako ništa ne duguju Magmi, nego da Magma duguje njima jer u dogovorenim rokovima nije učinila ono na što se obvezala.
Tvrtka Magma izvijestila je 21. lipnja putem Zagrebačke burze da je došlo do promjene u glasačkim pravima izdavatelja dionica Magma, odnosno da je Fižulić ostao bez 22,3 posto Magme.

baš me ludo interesira tko je sudac u tom predmetu!
ako netko zna molim odgovor na pm

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


Vučićeviću zabranjeno korištenje Magminih brendova

Zagrebački Trgovački sud donio je rješenje o privremenoj zabrani Adria designu iz Zagreba raspolaganje i korištenje žigova za Turbo Limač, Budi moj medo, Bearfoot, Boyz Ine, BTS, Bubu, Coconut baby, Coconut girl, Girlz Inc, X-KID, priopćila je danas Magma.

Privremena zabrana uporabe žigova odnosi se na sva područja gdje su zaštićena ili prijavljena prava za zaštitu žigova sve do pravomoćnoga okončanja spora između Magme i Adria designa te NCA Investmeng groupe iz Begrada.

Navodi se kako to uključuje ali se ne ograničava na otuđenje, opterećenje ili na bilo kakvo drugo raspolaganje ili zalaganje u cijelosti ili djelomično na svim teriterijima kojim su ta prava zaštićena ili prijavljena za zaštitu žiga.

Poziva Adria design da postupi u skladu s rješenjem te odmah prestane koristiti žig Turbo Limač i ostale žigove u svih 29 trgovina. Također očekuju da obavijesti mjerodavna tijela Republike Srbije kako bi obustavila postupak koji je potaknula Adria designa.
Navodi se i kako društvo Magma Int u Republici Srbiji pridržava pravo za nadoknadu već do sada pričinjene štete.Društvo Magma zaprimilo je 24. lipnja Rješenje o privremenoj mjeri, koju je, kako navodi, 17. lipnja donio Trgovački sud u Zagrebu.
Podsjetimo, ovih je dana izbio pravi mali medijski rat između Slobodana Vučićevića, vlasnika beogradske NCA Investment grupe i 51-postotnog udjela u zagrebačkoj tvrtki Adria Design i supružnika Fižulić, koja u većinskom vlasništvu ima tvrtku Magma te 49-postotni udjel u Adria Designu.
Objavljeno je kako šest mjeseci od potpisivanja ugovora o kupnji 51 posto udjela u tvrtkama Goranka Fižulića i njegove Magme za 24,6 milijuna eura beogradski poduzetnik Slobodan Vučićević, vlasnik NCA Investment group, Fižuliću još duguje 6,6 milijuna eura.
Vučičević je to demantirao kazavši kako ništa ne duguju Magmi, nego da Magma duguje njima jer u dogovorenim rokovima nije učinila ono na što se obvezala.
Tvrtka Magma izvijestila je 21. lipnja putem Zagrebačke burze da je došlo do promjene u glasačkim pravima izdavatelja dionica Magma, odnosno da je Fižulić ostao bez 22,3 posto Magme.

Krasno…

krasnije…
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/awrFyA4v3qCNLvM4djCTFw==.pdf


Vučićeviću zabranjeno korištenje Magminih brendova

Zagrebački Trgovački sud donio je rješenje o privremenoj zabrani Adria designu iz Zagreba raspolaganje i korištenje žigova za Turbo Limač, Budi moj medo, Bearfoot, Boyz Ine, BTS, Bubu, Coconut baby, Coconut girl, Girlz Inc, X-KID, priopćila je danas Magma.

Privremena zabrana uporabe žigova odnosi se na sva područja gdje su zaštićena ili prijavljena prava za zaštitu žigova sve do pravomoćnoga okončanja spora između Magme i Adria designa te NCA Investmeng groupe iz Begrada.

Navodi se kako to uključuje ali se ne ograničava na otuđenje, opterećenje ili na bilo kakvo drugo raspolaganje ili zalaganje u cijelosti ili djelomično na svim teriterijima kojim su ta prava zaštićena ili prijavljena za zaštitu žiga.

Poziva Adria design da postupi u skladu s rješenjem te odmah prestane koristiti žig Turbo Limač i ostale žigove u svih 29 trgovina. Također očekuju da obavijesti mjerodavna tijela Republike Srbije kako bi obustavila postupak koji je potaknula Adria designa.
Navodi se i kako društvo Magma Int u Republici Srbiji pridržava pravo za nadoknadu već do sada pričinjene štete.Društvo Magma zaprimilo je 24. lipnja Rješenje o privremenoj mjeri, koju je, kako navodi, 17. lipnja donio Trgovački sud u Zagrebu.
Podsjetimo, ovih je dana izbio pravi mali medijski rat između Slobodana Vučićevića, vlasnika beogradske NCA Investment grupe i 51-postotnog udjela u zagrebačkoj tvrtki Adria Design i supružnika Fižulić, koja u većinskom vlasništvu ima tvrtku Magma te 49-postotni udjel u Adria Designu.
Objavljeno je kako šest mjeseci od potpisivanja ugovora o kupnji 51 posto udjela u tvrtkama Goranka Fižulića i njegove Magme za 24,6 milijuna eura beogradski poduzetnik Slobodan Vučićević, vlasnik NCA Investment group, Fižuliću još duguje 6,6 milijuna eura.
Vučičević je to demantirao kazavši kako ništa ne duguju Magmi, nego da Magma duguje njima jer u dogovorenim rokovima nije učinila ono na što se obvezala.
Tvrtka Magma izvijestila je 21. lipnja putem Zagrebačke burze da je došlo do promjene u glasačkim pravima izdavatelja dionica Magma, odnosno da je Fižulić ostao bez 22,3 posto Magme.

Pala Alfa MITO biće hi hi … Al šta ima veze, sad još 24 sata za odaziv ultra tromog Croatian tržišta i nema više MAGME ispod 11 ekipo … Eto, ipak su imali INSIDE INFO prije nego su počeli prebacivati dionice na dicu

Kressho

Isplatilo se kupovati prošli tjedan, sam je pitanje kad prodati?

Ja sam kupio po 10,50 pa se pokazalo da sam se zaletio 🙂


krasnije…
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/awrFyA4v3qCNLvM4djCTFw==.pdf


Hallo Magma!!! daje saberite se i azurirajte memo….

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock


Isplatilo se kupovati prošli tjedan, sam je pitanje kad prodati?

rođen je novi sent-simon.(utopist).


Isplatilo se kupovati prošli tjedan, sam je pitanje kad prodati?

[bye]

prodat ćeš na 8 da se i nekom drugom isplati kao tebi[cry] netko stvrno kupuje ovaj junk [shocked]

Čim neko i proba udrit po asku odmah po bidu, koja igra.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close