MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Imam pitanje, molim odgovor?
Koliko je tvrtki u kojima su mirovinci u vlasničkoj strukturi dosad propalo??? Hvala
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Onda bi se moglo postaviti i pitanje koliko je tvrtki u koje je ulagač xy ulagao propalo, stagniralo, raslo… Od Adpl do Vart.


Imam pitanje, molim odgovor?
Koliko je tvrtki u kojima su mirovinci u vlasničkoj strukturi dosad propalo??? Hvala
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Još niti jedna nije… hmm…
http://www.efst.hr/nastava/32/VJEZBE_CETVRTI_DIO.pdf

Sreća moja da ne znam i da se ne kužim kao neki od Vas u to kako će se kretati cijene dionica, do kuda će padati, rasti, držati se na određenoj vrijednosti. Da znam samo dio toga ne bih noćima spavao. Ne smijem ni pomisliti koliko bi para danas imao na računu, a to bi onda povlačilo i druge brige zar ne? Znate kaj? Baš me briga za Fižulića, mirovince, vjetar u Kaliforniji, kišu u Moskvi i požar u tvornici igračaka u Liliputu … za koju tisuću kuna zbog kojih ja i moja obitelj ne budemo gladni ako ih popušim, i ako cijena još malo padne ja ću kupiti i koju dionicu Magme… pa onda zaboravim na uloženo i čekam da ponovno dođe na 10, 15, 20 kuna, a ako ode na nulu? Bože dragi pa to onda znači da nisam imao sreće… [cry]

... ja se samo igram i uživam ...

ne bleb… to bi značilo da si i priglup.

"Fižulić formalno nema ni 5% Magme…"
http://www.poslovni.hr/img/BigShadowed/156895.jpg

Ne mogu vjerovat da mirovinci i templeton ne mogu utjecat da to da ego trip Fizulica ne pokopava ovu dionicu.
Prvo je su poljaci odustali jer je mislio prodat pola firme koju su on i njegove doveli na rub propasti ali i dalje bi vodili upravu. Da ne pricam o avanturi u sloveniji i mađarskoj….
U tom kontekstu jasna je izjava da vise nema sto izgubit, a druga strana 15m€. Umjesto da sute, poklope se usima i nastoje spasiti sto se spasiti dade oni igraju igru i jos se pozivaju na moral i etiku.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

možež misliti koliko je moralan kada je svojevremeno bio ministar.


možež misliti koliko je moralan kada je svojevremeno bio ministar.

demagog. 500m nizbrdo iz jurjevske spustio se bicikolm i radio krugove pred vladom.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Vaš link

TI ihana i DO magoj Fizulic= cca 22,3%
Biserka Fizulic = cca 36%
Skrb GF/SGSB= cca 4,8%

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock


15:10
24.06.11.
Kakav je ovo članak i kakve su ovo vijesti ? Malo dijete je prepisalo podatke sa SDKD i sudskog registra, ali dijete nije napravilo dobar zadatak. U sudskom registru naime stoji da kao osnivač stoji Stichting South Eastern New Technology, ALI … isto tako stoji u pravnim aktima da društvo postoji od 1995 godine i nije se shvatilo da su osnivači ustvari Goranko i Biserka Fižulić, i da su imenovali firmu po svojoj djeci … Tihani i Domagoju … Vidi vraga firma se zove TIDO. Stoga bi trebalo malo dublje prokopati vlasničku strukturu Nizozemske kompanije da bi se dobila stvarna slika. Nekako sumnjam da bi Fižulići prodali firmu imena svoje djece nekim tamo Nizozemcima. Ovo je onako … napisala sam članak da nešto napišem … i što je najgore… još vas prenose ostali portali

A jos vise sumnjam da su nizozemci kupili tido i bavili se gradnjom po brdima iznad grada.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock


Samo da nitko ne place na kraju…

Hebate, za ovo se odma ide u ‘aps…. Tip je stvarno opasan prevarant i čudo je kako već dosad nije završio u bajboku. On vara sve akcionare na najprimitivniji mogući način otimačinom i kradjom. Ne tiče me se preterano, no samo na temelju ovoga moglo bi ga se poslat u bajbokanu na kraju grada na dulje vreme.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Navlačenje im danas nije upalilo, vani je previsoka temperatura za sanjkanje …

... ja se samo igram i uživam ...

New Report

Close