MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I , još VAM nije JASNO šta se OVDJE petlja a ? [wink]

Jesam li vam lijepo napisao nekidan da je dno 9,20kn i da se tu nakupite na kupnji ?

Jesam.

Mogli ste i po 8 kupovati.

Ono što se sada dešava je to da kupnje više jednostavno nema – to ti je kao kad Iračani skinu par aviona, šiju po Amerima danima i onda se oni skroz povuku i dođe do prekida vatre, kao primirje.
A Ameri u zasjedi dovlače heliće, avione, novo ljudstvo i polako, sasvim polako i jedva vidljivo njihovi ljudi zauzimaju položaj sada i iza leđa naivnih Iračana…
I onda slijedi pokolj.

Fiža vam je "iza leđa" sada ljudi moji. Čim je tako vidljivo i naprasno napustio svoj položaj u TOP GUN to je sumnjivo ..

Jer budimo realni – toliko siromašan da mu je trebalo par desetaka hiljada odavdje pa da proda po cenera svoje dionice je nemoguće.

Što znači da se želi stvoriti privid da je totalna banana i natjerati male da prodaju . Mirovinac je iskrcao, pritisak se preselio na ASK.
A u prilog im ide što su se mali toliko poplašili prethodnih dana da sada onaj tko ima Inside može brstiti do mile volje.

Srušiš cijenu s dionicama mirovinca pa lijepo kupuješ sa svojim parama – 60 % niže.

Ide to do 8 a onda slijedi show ekipo ovdje, 50 % zarada će se nuditi i osnovnoškolcima.

Izgleda da MAGMI treba sjesti neka lova , i to ozbiljnija ali to je informacija koju su imatelji zadržali za sebe.

Biće veselo ovdje – PLEJBOJ SAYS – LET’s PUSH IT MORE DOWN AND BUY IT OFF AT 9,2 to 8 kn

Kressho


‘Moral i etika društva predstavljaju opću granicu slobode stranaka…”, zaključuju iz Magme.
[lol] [lol] [lol]

Prodavali svoje udjele narodu po 300 kn , uvaljivali mirovincina a znali da propadaju. I sada melju nešto o moralu.. ?

Ja bi prije vjerovao ovom Vučićeviću , a vi ekipo?


Kolega…a tko su tihana i domagoj?
[wink]

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

"…Temeljem Sporazuma o prijenosu dionica u svrhu zatvaranja kreditne obveze od 3.6.2011…"
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/UM7ehOn0YIJh5AHHiGyjEg==.pdf

Vaš link

jel to za hižu? cca 2 milje evra…

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock



Ja bi prije vjerovao ovom Vučićeviću , a vi ekipo?

Ivana7, alias Plejboj, mi ti nismo ekipa!
Ti nemaš ekipu! Kužiš????
[/quote]


Ja bi prije vjerovao ovom Vučićeviću , a vi ekipo?

Ivana7, alias Plejboj, mi ti nismo ekipa!
Ti nemaš ekipu! Kužiš????
[/quote]


Ja bi prije vjerovao ovom Vučićeviću , a vi ekipo?

Ivana7, alias Plejboj, mi ti nismo ekipa!
Ti nemaš ekipu! Kužiš????
[/quote]

Ne znam kako je ovo relevantno za dionicu MAčetinjo al stari prije ti nemaš ekipu nego ja. Samo je moja ekipa u stvarnom svijetu a tvoja ovdje na forumu, kapiš ?

Što se tiče Magme ispalo je točno onako kako sam vam pisao i bit će i još gore jer ovaj trash ide u stečaj ako Fiža ne razbije Srbina . A sumnjam da će ga razbiti , isto kao što ne vjerujem u priču koju nam plasiraju mediji
8 kn još u petak, rekao sam vam. 9,2 kn sam predviđao dok je bila na 14 i na 10, 5 a vi i dalje kupovali. Šta, sad ste ljuti jer nemate kome uvaljati po 15 kolko ste planirali ?

Pa ni po cenera više sve mi se čini. Jbg, moja intuicija kaže da je ovo loše i kad je nešto loše to ne valja kupovati makar i za đuture .

Isto kao na DDJH i OPTE, biće mnogo ovčica navučeno i onda težak, strmoglav pad. Al od ove tri ipak je DDJH najmanji rizik čak i sad na 60 . Šta, možeš izgubiti 50ak % .. a na MAGMI i da kupiš po 2 kn i dalje gubiš 100 % u konačnici …

Sjetimo se : Zdenka, Kemoboja ..

Kressho



‘Moral i etika društva predstavljaju opću granicu slobode stranaka…”, zaključuju iz Magme.
[lol] [lol] [lol]

Prodavali svoje udjele narodu po 300 kn , uvaljivali mirovincina a znali da propadaju. I sada melju nešto o moralu.. ?

Ja bi prije vjerovao ovom Vučićeviću , a vi ekipo?


Kolega…a tko su tihana i domagoj?
[wink]
[/quote]

TIhana i DOmagoj Fižulić ! 😉

Prenio je dionice na svoju djecu…

Zanimljivo…

Ja danas +250 komada po 9, ajmo i niže gdje vas čekam s 6000 kom.Ako mirovinac kupuje po 300 i docap radi po 57,meni je 8 kuna i više nego jeftino, ako padne na 3 kn, kupujem 20 000 komada i bog.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Ja danas +250 komada po 9, ajmo i niže gdje vas čekam s 6000 kom.Ako mirovinac kupuje po 300 i docap radi po 57,meni je 8 kuna i više nego jeftino, ako padne na 3 kn, kupujem 20 000 komada i bog.

a kaj ak poslije 3 kn ode na 0 ?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Ja danas +250 komada po 9, ajmo i niže gdje vas čekam s 6000 kom.Ako mirovinac kupuje po 300 i docap radi po 57,meni je 8 kuna i više nego jeftino, ako padne na 3 kn, kupujem 20 000 komada i bog.

svaka čast… od silne gužve uspio si ubost čak po 9 kn… [lol]

Samo si vi rugajte, vidit ćemo tko će se na kraju smijati.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Samo da nitko ne place na kraju…

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Imam pitanje, molim odgovor?
Koliko je tvrtki u kojima su mirovinci u vlasničkoj strukturi dosad propalo??? Hvala
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close