MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel netko skužio ovdje da nema više lupanja po kupnji do besvjesti? Šta je, opet vam nešto ne paše? Sad bi unatoč tome što je prestalo šikanje po bidu vi na 3-4 kn?

Postavi se na 10 kn pa ćeš vijdjet da ima i dalje lupanja. Ispod te granice je još nije "lupalo".



Jel netko skužio ovdje da nema više lupanja po kupnji do besvjesti? Šta je, opet vam nešto ne paše? Sad bi unatoč tome što je prestalo šikanje po bidu vi na 3-4 kn?

Postavi se na 10 kn pa ćeš vijdjet da ima i dalje lupanja. Ispod te granice je još nije "lupalo".
[/quote]
Vidim da ima lupanja nisam slijep, na početku trgovanja izgledalo je drugačije. Situacija se mijenja, što je tu čudno? Samo sam osvjedočio trenutak, sad je drugo vrijeme. Kuiš.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://www.seebiz.eu/slobodan-vucicevic-nista-ne-dugujem-magmi-fizulici-su-me-izigrali/ar-6174/

koliko vidimo, magma je ubrala fine pare + ovrha. ali ja mislim da je to sve jedna igra s ciljem da neki igrači nakupuju jeftino dionice. za par tjedana ili mjeseci sve će se kakti srediti i opet će cvasti ruže. standardno. jedini je problem što odoše naše mirovine u vjetar, ali možda ih niti ne doživimo pa utoliko kriminal bude manji.

...povijest se ponavlja...

Evo kolege kao frckavi i ostali sugeriraju da Magma ništa ne vrijedi pa dajte prodajte po 2-3 kn.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

+250 kom nek se nađe.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Vučićević optužuje:
Navodi i da mu Goranko i Biserka Fižulić odbijaju kao većinskom vlasniku predati računovodstvo tvrtke, radne knjižice zaposlenih, te da su novac koji Turbo Limač plaća za zakup objekata, zadržali unutar Magme, a ne platili zakupodavce
.
"U ovom poslu sam izigran od strane supružnika Fižulić i čitava moja investicija je dovedena u pitanje" rekao je danas na tiskovnoj konferenciji u Zagrebu Slobodan Vučićević, vlasnik NCA Invest Grupe koja je za 18 milijuna eura kupiio većinski udjel u Magminoj tvrci Adria Design, inače ranijih vlasnika Goranka i Biserke Fižulić.

Magma je inače ranije obavijestila Zagrebačku burzu da NCA Grupa nije uplatila 6,6 milijuna eura do 31. svibnja kao što je ugovoreno. Vučićević pak kaže da ne duguje ništa jer je po sporazumu trebao uplatiti 6,1 milijuna eura za udjele u tvrtkama Magma International Beograd, Magma B Sarajevo i Kozmolina Beograd, ali samo kad Magma sanira dugovanja od 2,7 milijuna eura. "Oni to nisu učinili nego je napravila neadekvatnu dokapitalizaciju u kojoj su oprostili dug prema samima sebi, dok je dug prema dobavljačima i bankama ostao. Zbog toga nemamo nikakve obveze" objasnio je Vučićević.

Najveće srpsko ulaganje u preuzimanje hrvatskih tvrtki tako se pretvorilo u još jedan skandal. Vučićević je kao argument za prijevaru izajavio da je Magma unatoč ugovornoj obvezi zabrane korištenja branda Turbo Limač koji je u vlasništvu Adria Designa, nastavila koristiti brand i tako napravila štetu u višemilijunskom iznosu. Zbog toga je već pokrenuo postupke pred sudovima u Hrvatskoj i Arbitražnom sudu u Parizu. Vučićeviću nije jasno i kako i na osnovu čega Magma blokirala račun Adria designa s ovrhom od tri miijuna kuna. "Netko iz Magme je pečatom nepoznatog opunomoćenika ovjerio Magmine fakture bez znanja Adria Designa" kaže Vučićević.

Navodi i da mu Goranko i Biserka Fižulić odbijaju kao većinskom vlasniku predati računovodstvo tvrtke, radne knjižice zaposlenih, te da su novac koji Turbo Limač plaća za zakup objekata, zadržali unutar Magme, a ne platili zakupodavce.

Vičoćević ističe da je ozbiljni partner koji je uložio u Adria Design 18 milijuna eura, što je višestruko više od iznosa koji je konkurant iz Poljske htio dati za sve Magmine trgovine igračkama. "Zbog opstrukcije Goranka Fižulića spriječen sam da kao većinski vlasnik vodim tvrtku, pa sam prvi puta u karijeri suočen s blokiranim računom, polupraznim dućanom i propadanjem neke svoje tvrtke. Ali od zaštite svojih prava i pretvaranja Adria Designa u uspješnu tvrtku neću odustati" zaključio je Vučićević.

ja znam da je ovo propala firma ali i na tome će netko zaraditi. pa što ne bi i ja? polako dokup i što veći iskrcaj to veći dokup. ovo će netko preuzeti jer je jasno da su odlično pozicionirani i da imaju brend..

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

Vaš link

Vjerovat liku koji je dokapitalizirao dd, tako da je dd-u prodao svoju kucu pa ponistio ugovor i podigao 50 milja. Onda je dokapitalizirao firme kceri tako da je sam svojoj tvrtci oprostio dug a 15 milja spremio? Da spominjem jos…?
Put na otvorenje ski sezone s izletom u salzburg – comapny card,
poseta i razgovor s deckima u hayatt begrad – neprocenjivo.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock


Počelo je ćopanje, misim da je u ponedjeljak ili utorak gotov,a tada eksplozija i čistka do 30-35kn pa ne savjetujem izlaz po 20kn za 20 bureka.
i ne mislim prodavati prije 30-35kn.


a tek plus do 45kn koji slijedi…..


Evo malo preciznije pogledao graf i dobio minimalni rast do 40kn. [thumbsup]


moja cijena 35-40kn je realnost uskoro.

– bez komentara.

– I love this game.
Pozdrav !


Dogovorite se sa samim sobom da li je fair cijena 30.
Za mene je to od 25 do 52/granica kada mogu kupovati mirovinci/.Ako probije 52 letvica se diže.

U Magmi će teči med i mlijeko ili…..ovaj ili shvatite ozbiljno!

– evo još jedan dobar post od mojeg prijatelja s teme Best bay koji se bavi s mlijekom.

– I love this game.
Pozdrav !


Očito da nema! A ljudi moji, pa znate dobro da ne griješim!
Ako sam rekao 35-40kn, onda se tamo i postavite i mirujte!

– evo još jedan dobar post.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close